Oyun dünyasına şöyle bir göz gezdirdiğimizde, özellikle oyun geliştirici ekipleri arasında bizlere el sallayan sadece birkaç şirketin ismini en baştan sayabiliriz. Hiç şüphesiz ki, bu şirketlerden bir tanesi de, bizlere Rayman, Far Cry ve daha birçok markalaşmış önemli isimleri sunan Ubisoft. Bu haberimizin baş konuğu olan Ubisoft’un burada bulunma sebebi de, artık çok da uzak sayılmayacak bir tarihte şahitlik edeceğimiz E3 2018 etkinliği ile ilgili. Eğer meraklanmaya başladıysanız, hemen haberimizin asıl olayına geçelim.

Ubisoft

Ubisoft, E3 2018 etkinliğinde neler duyuracak?

Ubisoft ekibinin resmi Twitter hesabı aracılığıyla paylaşılan bir gönderide, geliştirici ekibin E3 2018 etkinliklerine bağlı olarak gerçekleştirecekleri basın konferansı için tarih ve saat verildi. Haberimizin en sonunda da görebileceğiniz Twitter gönderisinde, 11 Haziran 2018 tarihi belirtildi. Basın konferansı için belirtilen saat ise, Türkiye saatleri ile 23:00’ı işaret ediyor. Yani, eğer Ubisoft ekibinden beklentileriniz varsa ve bu yıl neler göstereceklerini merak ediyorsanız, şimdiden kolanız ile cipsinizi hazırda bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Ubisoft ekibinin E3 2018 etkinlikleri esnasında duyuracakları yapımlar neler, bilinmez. Fakat, geliştirici ekibin sayısız hayranı tarafından beklenen birçok markalaşmış oyun ismi mevcut. İnsanlar Prince of Persia, Rayman, Tom Clancy’s Splinter Cell, Asya bölgesinde geçen bir Assassin’s Creed, Watch Dogs 3, Tom Clancy’s The Division 2, Far Cry 5 için genişleme paketi, Beyond Good and Evil 2, yeni bir Tom Clancy’s Ghost Recon, Starlink: Battle for Atlas ve daha birçok oyundan haber bekler durumda. Bütün bu oyunların yanı sıra, hayranların gözü aynı zamanda Aisha Tyler’ı da arıyor.

Eğer bizim fikrimizi soracak olursanız, açıkçası en başta Far Cry 5 için sağlam bir genişleme paketi beklemekte olduğumuzu belirtebiliriz. Ubisoft ekibinden tek beklentimiz, güzel bir Far Cry 5 genişleme paketi değil elbette. Aynı zamanda, Asya bölgesinde gezip tozabileceğimiz bir Assassin’s Creed oyunu da, kesinlikle en büyük beklentilerimizden bir tanesi. Ayrıca, yıllardır bizlere türünün en başarılı ürünlerini sunmayı başaran Rayman serisinden de, yepyeni bir oyun beklediğimizi itiraf etmeden geçmek olmaz. Artık dopdolu bir Watch Dogs yapılacaksa, kesinlikle yeni bir Watch Dogs oyununa da hayır demeyiz.

Etiketler:

,