Geride bıraktığımız haftalar içerisinde resmi olarak duyurulan, dün ve bugün de yeni videolar ile gösterilen Fallout 76; Bethesda ekibinin E3 2018 sunumunda netlik kazandı. Bu oyun için daha önce Rust veya DayZ benzeri bir yapıt olacak şeklinde söylentiler bulunuyordu. Bu söylentiler, Bethesda tarafından yayımlanan tanıtıcı videolar ile birlikte doğrulanmış oldu. Evet, yeni Fallout oyunu çevrim içi olacak ve hayatta kalma temasına sahip olacak. DayZ oyunundan ziyade, Rust oyununa benzeyecek.

Fallout 76

Fallout 76 için birkaç video da yayımlandı

Bethesda ekibinin E3 2018 sunumu sırasında bahsetmiş olduğumuz video oyunu için birkaç önemli tanıtıcı video da yayımlandı. Eğer dilerseniz bu videoların hepsini, haberimizin en sonundan izleyebileceksiniz. Fakat ondan önce videolardan bahsedelim. Yayımlanan videolardan ilki, oyunun saf oynanış görüntülerini barındırıyordu.

Oyun için yayımlanan bir başka video ise oyunun çevrim içi modunu gösteriyordu. Öncelikle yapılan açıklamalara göre oyuncular, bu video oyununu isterlerse tek başlarına, isterlerse de çevrim içi olarak oynayabilecek. Zaten bu durum da oyun için yayımlanan ikinci videoda daha net bir şekilde gösteriliyor. Ayrıca bu videoda, bina kurma veya eşya üretme gibi sistemler de gösteriliyor.

Tabii atom bombası olmadan bir Fallout oyunu da olmazdı. Fallout 76 için yayımlanan üçüncü video da nükleer bombalardan bahsedildi. Yapılan açıklamalara göre oyunda nükleer bomba mekanları olacak ve oyunu oynayan herkes, bu mekanlara erişebilip, dilediklerini yapabilecek. Bahsettiğimiz tüm bilgiler, oyun için yayımlanmış olan yeni videolarda en net şekilde gösterilmekte.

Etiketler: