Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

NBA 2K League European Invitational duyuruldu

NBA 2K League European Invitational sayesinde NBA 2K League, ilk defa Avrupa bölgesine geliyor.

NBA 2K League bugün, ligin Avrupa’daki ilk eleme etkinliği olan NBA 2K League European Invitational etkinliğinin 13 Aralık 2019 ile 14 Aralık 2019 tarihleri arasında Londra’da gerçekleşeceğini açıkladı. İki günlük etkinlik, NBA 2K League Draft 2020 için uygun olan Avrupa’dan seçkin oyuncuları belirleyecek. Bu etkinlik; Avusturya, Belçika, Fransa, Almanya, İspanya, Türkiye ve İngiltere’den gelen 20 oyuncudan oluşacak ve iki gün boyunca hazırlık maçı, iki eleme turnuvası ve lig temsilcileri ve ekibi ile yapılan görüşmelere katılacaklar.

NBA 2K League European Invitational duyuruldu

NBA 2K League European Invitational, Türkiye’den katılım da alıyor

NBA 2K League, NBA 2K League Combine, NBA 2K community Pro-Am tournaments ve NBA 2K etkinliklerindeki; tarihi performanslar aracılığıyla etkinliğin oyuncularını belirledi. Bahsetmiş olduğumuz ligin yönetmeni olan Brendan Donohue ise; “İlk Avrupa eleme etkinliğimiz için Avrupa’daki en iyi NBA 2K oyuncularını bir araya getirmekten heyecan duyuyoruz. Asya Pasifik bölgesinden birkaç oyuncu belirleyen geçen sezon APAC Invitational’ın başarısı üzerine; en iyi uluslararası oyuncuların NBA 2K League Draft 2020 etkinliğine katılabilmesi için daha fazla fırsat sunarak oyuncu havuzumuzu daha da güçlendirmemiz önemli.” diyor.

14 Aralık 2019 tarihinde yapılacak olan ikili eleme turnuvası; NBA 2K League etkinliğinin Twitch ve YouTube kanallarında tekrar canlı olarak yayımlanacak. Bahsetmiş olduğumuz bu etkinliğinin sonunda; lig temsilcilerinden ve takım yöneticilerinden oluşan bir komite, NBA 2K League Draft 2020 için uygun olacak birkaç oyuncu belirleyecek. Bu sayede de etkinlik üzerinden ilerleme sağlanılmış olacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir