Fortnite oyununun 2020 için ilk büyük etkinliği başladı

Fortnite oyununda Aşk ve Savaş başladı.

2020 senesinin ilk büyük etkinliği, Fortnite oyununda başladı. Aşk ve Savaş isimli bu özel etkinlik için özel bir arkadaşınızla ekip olmanın tam zamanı geldi. Topluluğun hazırladığı Bul ve Yok Et isimli oyun modunda oynayacak ve herkese açık Aşk ve Savaş görevleriyle ücretsiz kazma, ifade ve daha birçok şey kazanabileceksiniz. Ayrıca, içerik mağazasında görücüye çıkacak yepyeni kıyafetler ve kazmalarla tarzınıza yeni bir soluk getirebileceksiniz. 17 Şubat 2020 tarihinde sona erecek olan Aşk ve Savaş etkinliğinde doyasıya eğlenmeyi de ihmal etmeyin!

Fortnite: Battle Royale

Fortnite, oyunculara bu etkinlikte neler sunacak?

Bul ve Yok Et: Klasik bir Saldır ve Savun oyunu ama Fortnite markasının yorumuyla… En iyi takım olmak için arkadaşlarınızı toplayın veya arkadaşlarınıza karşı mücadele ederek becerilerinizi pekiştirin. Aşk ve Savaş etkinliğinde her şey mubahtır. Bul ve Yok Et modunu oynarken Aşk ve Savaş görevlerini de tamamlayarak tamamen ücretsiz kozmetik içerikler kazanacaksınız. Son ödül, yakında gelecek olan Pembeli Kaçak kozmetik setiyle çok güzel kombinlenir olacak ekibin söylediğine göre.

Bu sırada, bahsi geçen oyun modu 6 kişilik takımlardan oluşur; en fazla 7 raunt oynanır. Takımınızla 4 raunt kazanarak zaferi alabilirsiniz. Kazanmak için bomba alanını patlatmalı (Saldırganlar), bomba alanını savunmalı (Savunmacılar) veya rakip takımdaki herkesi avlamalısınız. Rakipleri avlayarak, bomba yerleştirerek veya imha ederek ya da bir raundu tamamlayarak altın kazanacaksınız. Altınları kullanarak silah, kalkan ve ilave yapı malzemesi alabileceksiniz. Altınınız rauntlar boyunca çantanızda birikecek fakat taraflar değiştiğinde sıfırlanacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir