Fortnite: Kutlama Kupası 2020, PlayStation 4 platformuna özel olarak duyuruldu

Fortnite: Kutlama Kupası 2020, PlayStation 4 konsoluna sahip olan birçok oyuncu tarafından deneyimlenebilecek.

Sadece PlayStation 4 platformunda oynanabilecek olan Fortnite: Kutlama Kupası, Epic Games ve PlayStation tarafından duyuruldu. Tekli karşılaşmalardan oluşacak olan bu turnuva, 15 Şubat 2020 tarihinde ve 16 Şubat 2020 tarihnde, PlayStation 4 konsolunda bahsi geçen video oyunu bulunan ve uygun kriterlere sahip olan her oyuncuya açık olacak. Turnuva süresince oyuncular, oyun içi eşyalar ve nakit para kazanma şansı elde edecek. Bu maceraya siz de katılabilirsiniz ve eğlenebilirsiniz!

Fortnite

Fortnite: Kutlama Kupası 2020, 1 milyon dolarlık ödül havuzu bulunduracak

15 Şubat 2020 tarihinde, bahsi geçen turnuvanın ilk gününde bölgelerine göre sıralamaya giren oyuncular aşağıdaki ödülleri kazanacaklar: %50 içindekiler için Take Cover spreyi; %25 içindekiler için Wild Accent için kazma ve %5 içindekiler için Tango kostümü. 16 Şubat 2020 tarihinde, yani ikinci günde bölgelerine göre üst sıraya girecek oyuncular ise 1 milyon dolarlık ödül havuzundan pay alacaklar.

Turnuvaya katılacak olan tüm oyuncuların Fortnite hesaplarının 15. seviyede olması ve Epic Games hesapları için 2 aşamalı güvenlik özelliğinin açık olması gerekmektedir. Bölgenizdeki turnuva başlangıcı için PlayStation 4 konsolunuzdan bahsi geçen video oyununu açıp, Compete sekmesinden zamanını ve detaylarını kontrol edebilirsiniz. Turnuvada iyi bir yere gelmek için tekli karşılaşmalarda şimdiden antrenman yapmaya başlayabilirsiniz.

Peki, bu turnuva hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Turnuvaya katılma şartlarını uygun buldunuz mu ve kendiniz de bu etkinlikte yer almak ister misiniz? Dediğimiz gibi konu hakkındaki yorumlarınızı büyük bir merak ile bekliyor olacağız efendim.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir