Fortnite için gelecek olan Harley Quinn temalı etkinlik göründü

Fortnite oyununun yeni güncellemesini de detaylandırdık.

Sizlere bir süre önce sunmuş olduğumuz bir haberde, Fortnite oyununa gelebilecek olan bir etkinlikten bahsetmiştik. Söylentilere göre o etkinlik, Harley Quinn temalı olacaktı ve bugün de bahsi geçen etkinlik, görselleri ile birlikte sızdırıldı; neredeyse doğrulandı. Epic Games, henüz bu etkinliği resmi olarak duyurmadı ama internet sitesi üzerinden yeni bir etkinliğin başlayacağını, duyurunun yakında yapılacağını belirtti. Yani, garanti bir şekilde bu oyuna Harley Quinn karakterinin geleceğini söyleyebiliriz.

Fortnite

Fortnite oyununun yeni konuk karakteri, Harley Quinn olacak

Veri madencilerinin keşfine göre Fortnite oyununa bugün gelmiş olan güncelleme, Birds of Prey filminden Harley Quinn görünümlerini oyuna ekledi. Bu görünümler henüz satın alınamıyor ama saatler içerisinde bu eşyaların satın alınabilir olması planlanıyor. Ayrıca bu etkinliğin, Love and War isimli Sevgililer Günü etkinliği ile de bağlantılı olacağı söyleniyor ama Love and War, Harley Quinn gibi lisanslı ögeler sunmayacak. Peki, bahsetmiş olduğumuz bu güncelleme, oyuna başka neler ekledi?

Bahsi geçen güncelleme ile bu video oyununun Battle Royale moduna öncelikle Trambolin, rekabetçi olmayan oyun modlarına geri geldi. Ayrıca, Unreal Engine 4 isimli oyun motorunun Chaos isimli fizik sistemi de oyundaki yerini aldı. Dünyayı Kurtar moduna ise Aşk Kolcusu Jonesy, Kalp Kıran Arbalet, Sarılmama Uzmanı Sarah ve çok daha fazlası eklendi. Ayrıca, Chaos isimli fizik sistemi Kreatif ve Dünyayı Kurtar modlarında da aktif edildi. Geliştirici ekip, bu konuda oyunculardan geri bildirim bekliyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir