Cyberpunk 2077: Sınırsız para, eşya üretme materyalleri ve dahası nasıl elde edilir?

Cyberpunk 2077 oyununda artık eşyaları kopyalayabiliyorsunuz.

Cyberpunk 2077 oyununda daha önce nasıl sınırsız para kazanabileceğinizden bahsetmiştim. Şimdi ise oyuncular bu metodun biraz daha üstüne gitti ve eşya kopyalama hatası keşfetti. Yani, bu video oyununda eşya kopyalayabilmek mümkün. Bu da en fazla eşya üretme materyallerine yarıyor; kendilerini kopyalayarak efsanevi ve epik seviyedeki silahları çok daha büyük bir rahatlıkla üretip, geliştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda, sınırsız para kazanma hilesindeki resmi de bu hata ile kopyalayıp, kendinizi sonsuza dek güvence altına alabilirsiniz. Mesela, o görselden 1000 adet kopyalasanız, bütün genişletme paketleri boyunca hiç para ihtiyacı hissetmezsiniz.


Cyberpunk için internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 oyununda eşya kopyalamak için en yapmamız gerekiyor?

Eşya kopyalama işlemi, sadece takas noktalarında yapılıyor. Bu konudaki ilk adımı atabilmek için kopyalamak istediğiniz eşyaları 1 adet veya çoklu olarak takas noktasına satmanız gerekiyor. Mesela, 1 adet el bombası sattınız diyelim takas noktasında. Şimdi, takas noktasının arayüzünü kapatmanız gerekiyor. Arayüz kapandıktan sonra, menü ve arayüzü açma tuşuna aynı anda basarak, özel bir arka plan ile takas noktasının arayüzünü açmaya çalışacağız. PlayStation üzerinden örnek vermek gerekirse, Options ile Üçgen butonlarına aynı anda basmamız gerekiyor. Bilgisayarlarda ise ESC ve R tuşlarına denk geliyor aynı işlem. Xbox ise Select ve Y oluyor.

Eğer bu iki tuşa da aynı anda basıp, doğru zamanlamayı gerçekleştirirseniz, takas noktasının arayüzünün arka planı biraz daha açık olacak ve asıl oyun görüntüsünü biraz daha net olarak gösterecek. Eminim ki bunu gördüğünüz an anlayacaksınız. İşte eğer o özel arka planı yakalamayı başarırsanız, takas noktasına satmış olduğunuz eşyaları sınırsız kere satın alabiliyorsunuz. Yani, satmış olduğunuz 1 adet el bombasını isterseniz 100 kere geri satın alabilirsiniz. Bu işlem, sizin paranızı harcıyor olması gerektiği kadar. Yani, 100 adet el bombası eğer 1000 Eurodollar ise o parayı gerçekten ödüyorsunuz. Tabii paranın da bir çözümü var.

Cyberpunk 2077 oyununda sınırsız para kazanabileceğinizden bahsetmiştiniz. Eğer bu sınırsız para rehberindeki resmi, bu rehberimizdeki yolu kullanarak kopyalarsanız, bir süre sonra para için hiç beyninizi zorlamanız gerekmeyecek. Örnek vermek gerekirse, bahsi geçen resmi 1000 adet kopyalarsanız, oyun boyunca paraya sıkıştığınız her an, takas noktalarını kullanarak, her noktaya aynı resmi 5 kere hızlıca satabilirsiniz. 5 kere diyorum çünkü takas noktalarının para kaynağı 20.000 Eurodollar oluyor. Eğer bu noktaların önünde 24 saat kadar beklerseniz, para kaynağı kendisini de yeniliyor ve siz de satışa devam edebiliyorsunuz.