Apex Legends: The Legendary Hunt detayları

The Legendary Hunt, şimdi oyuncuları çağırıyor.

Apex Legends oyununda geçen hafta bir etkinlik başladı. Bu etkinliğin adı da The Legendary Hunt idi. 2 hafta sürecek olan bu oyun içi etkinlik hakkında internet aleminde yeteri kadar bilgi göremedik ve bu sebepten ötürü de sizlere rehber tipi, bilgilendirici bir içerik sunmak istedik. Kötü mü ettik?


Apex Legends hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.

  1. Battle Charge detayları
  2. Wattson rehberi
  3. Octane rehberi
  4. Battle Pass nasıl daha hızlı seviye atlatılır?
  5. Haritadaki en iyi başlangıç noktaları
  6. Tüm silah parçalarının detayları
  7. Seçebileceğiniz en iyi silah kombinasyonları
  8. En iyi kahramanlar
  9. En iyi silahlar
  10. Tüm silahların detayları

Battle Charge sezonunun başlamasıyla birlikte birkaç önemli rehberimizi güncelledik ve oyuna destek vermeyi kestik. Şu an için bu oyuna yeni rehber ve rehber güncelleme desteği vermeyi de düşünmüyoruz. Gelecekte bu durum değişebilir.


Apex Legends

Apex Legends: The Legendary Hunt ile yeteneğinizi gösterme vakti geldi

Bahsetmiş olduğumuz popüler video oyununa The Legendary Hunt isimli etkinlik ile eklenen en önemli şey, Apex Elite Queue oldu. Yeni bir eşleştirme sistemi olan Apex Elite Queue, 2 Temmuz 2019 tarihine kadar oyunda aktif olacak. Bu eşleştirme sistemine girebilmek için de 5 karşılaşma boyunca arka arkaya son 5 takımdan birisi olmanız gerekecek.

The Legendary Hunt isimli etkinlik, sadece yeni eşleştirme sisteminden ibaret olmayacak. Bu etkinlik ile oyuna yeni görevler de eklendi. Bu görevler, 18 Haziran 2019 tarihine kadar etkin kalacak. Bu görevleri başarıyla tamamlayan oyunculara ise Legendary Hunt Badge, Rare Wolfpack G7 Scout, Epic Master of the Hunt Bloodhound ve Legendary Tamed Beast Triple Take verilecek.

Legendary Hunt Badge ögesini kazanmak için herhangi bir karşılaşmada ilk 5’e girmeniz gerekecek. Rare Wolfpack G7 Scout ise Apex Elite Queue ile başlatılan bir karşılaşmada ilk 5’e girmeniz ile elde edilecek. Epic Master of the Hunt Bloodhound, herhangi bir eşleştirme modunda arka arkaya 5 kere ilk 5’e girenlere verilecek iken; Legendary Tamed Beast Triple Take ise etkinlik boyunca iki kez karşılaşma kazananlara hediye edilecek.

Eğer bu etkinlik aktif iken Battle Pass satın alırsanız da Legendary Honored Prey R-301 ve Legendary Night Terror Wraith verilecek. Yalnız, Legendary Night Terror Wraith ögesine sahip olabilmek için Battle Pass ögenizi 15. seviyeye taşımanız gerekecek. Diğer hediye, Battle Pass sistemini satın aldığınız an size hediye edilecek.

Oyuncuların ilerlemesi de hızlanacak

The Legendary Hunt sayesinde Apex Legends oyununda mini etkinlikler de başlayacak. Bu mini etkinliklerden ilki de Battle Pass Bonus XP olacak. 18 Haziran 2019 tarihine kadar aktif olanBattle Pass Bonus XP sayesinde her gün 1 kere ekstra tecrübe puanı kazanabileceksiniz Battle Pass için. Yalnız bu tecrübe puanını alabilmek için ilk 5’e girmiş olmanız gerekecek.

Double XP Weekend ve Legendary Hunt Store Skins ise diğer iki mini etkinlik olacak. Double XP Weekend bitti ve oyuncular bu etkinlik sırasında daha fazla tecrübe puanı kazanabildi. Legendary Hunt Store Skins ise 18 Haziran 2019 tarihine kadar devam edebilecek. Oyuncular, bu tarihe kadar mağazada farklı kozmetik ögeler görebilecekler.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x