Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Apex Legends için Battle Charge, L-Star ve Wattson duyuruldu

Battle Charge, yeni sezonun adı olacak. L-Star ise oyuna eklenecek olan yeni bir silah. Wattson ise tabii ki oyunun onuncu kahramanı.

EA Play 2019 sırasında Apex Legends oyununa gelecek olan ikinci yeni, toplamdaki onuncu kahraman tanıtıldı. Bu tanıtım haricinde bir de oyuna ikinci sezon ile eklenecek yeni bir silah gösterildi. Yani, Battle Royale severler için bu oyunun yayını gayet heyecanlı geçti diyebiliriz. Dilerseniz, yeni duyuruların detaylarına da haberimizin devamından bir göz atalım.

Apex Legends

Apex Legends, oyuncuları şimdiden heyecanlandırdı

Battle Charge isimli ikinci sezon, Temmuz 2019’un ilk haftasında başlayacak. Bu sezonda harita etkinlikleri gibi birçok yenilik olacak. Oyunculara, yeni içerik olarak ise öncelikle yeni bir silah sunulacak. L-Star isimli bu silah, altın seviyesinde olacak ve sadece yardım kutularından düşecek. Bugün oyuna eklenmiş olan bu yeni silah, özel bir mermi kullanacak ve yeni mermi bulmak imkansız olacak.

Battle Charge isimli sezon ile birlikte oyuna yeni bazı silah modifiyesi parçaları eklenecek. Bu parçalar ile oyunun en güçsüz silahı, kullanılabilir bir seviyeye çıkacak. Ayrıca, genel olarak oyundaki güçsüz olan tüm silahlar da biraz iyileştirilmiş olacak. Yeni sezon ile Battle Pass da değişecek ve artık oyuncular, meydan okuma temelli bir sistem görecek.

Yani, ikinci sezon başladığı zaman oyuncular çok daha hızlı ve kolay olarak 100. seviyeye ulaşabilecek. Meydan okuma temelli Battle Pass sayesinde Apex Legends oyunundaki görevler, zaman süreli olmayacak. Tüm bunların haricinde, yeni sezon ile oyuna 6 seviyeli bir rekabetçi modu da eklenecek. Oyuncular, 1. seviyeden başlayacak ve Apex Predator isimli son seviyeye ulaşabilecek. Sezon sonunda ise rekabet seviyesine göre oyuncular, yeni ödüller kazanabilecek.

Son olarak belirtmek isteriz ki Apex Legends oyununa eklenecek olan onuncu kahraman ise elektrik temelli bir kahraman olan Wattson olacak. Bu kahraman, genç bir kadın ve babasının izinden gidiyor. Bu kahraman, elektrik temelli yeteneklere sahip olacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir