Eğer şu sıralar yeni bir Xbox One X veya Xbox One S satın almayı düşünüyorsanız, Microsoft ve Xbox ekiplerinin size güzel bir haberi var.  Bu haber ise iki yeni paket duyurusu. Bu paketlerden ilki, PlayerUnknown’s Battlegrounds temalı bir Xbox One X paketi. Duyurulmuş olan diğer paketin içeriğinde ise Xbox One S ve Minecraft bulunmakta. Dilerseniz bu iki yeni pakete daha yakından göz atalım.

Xbox One

Öncelikle Xbox One X paketinden bahsedelim

Bahsetmiş olduğumuz bu paket; içerisinde hem Microsoft ekibinin en güçlü konsolunu bulunduruyor, hem de PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli Battle Royale oyununu bulunduruyor. Bahsetmiş olduğumuz bu konsolun hafızası 1 TB olarak geçiyor ve paketin içerisinde 1 aylık Xbox One Pass aboneliği ve 1 aylık Xbox Live Gold aboneliği bulunuyor. Yani, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununu direkt olarak oynamaya başlayabiliyorsunuz bu abonelikler ile. Paketin içerisinde son olarak tabii ki Xbox Wireless Controller da bulunuyor.

Xbox Wire üzerindeki açıklamaya bakacak olursak, bu paket dünya çapındaki büyük mağazalarda önümüzdeki hafta satışa sunulacak. Paketin önerilen satış fiyatı ise 500 Dolar olacak. Bu paket ülkemize gelir mi, gelirse ne kadar gelir, şimdilik ne yazık ki bilemiyoruz.

Sıra Xbox One S paketine geldi

Bu paketteki konsolumuz ise Minecraft temalı. Tahmin edebileceğiniz gibi paketin içerisinde konsol, kontrolcü ve oyun bulunuyor. Bunlara ek olarak bir de 1 aylık Xbox Game Pass aboneliği ile 14 günlük Xbox Live Gold aboneliği bulunuyor. Ayrıca, paketin içerisinde ana Minecraft oyununa ek olarak Telltale Games tarafından geliştirilmiş olan 8 bölümlük Minecraft: Story Mode – The Complete Adventure oyunu da bulunuyor.

Yapılan açıklamalara göre bu paket, tüm dünyada satışa çıkmayacak. Belli ülkelerdeki, belli mağazalarda göreceğiz bu paketi. Fiyat olarak ise 300 Dolar düşünülmüş durumda. Microsoft, seçilmiş ülkeleri belirtmediği için bu paketin de ülkemize gelip, gelmeyeceğini şimdiden bilemiyoruz.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster