Birkaç saat önce Sony ve PlayStation ekiplerinin E3 2018 sunumu gerçekleşti. Bu sunum, The Last of Us Part II oyununun sinematik videosu ve oynanış videosu ile birlikte açıldı. Zaten bahsetmiş olduğumuz videoyu sizlere sunmuştuk bir önceki The Last of Us 2 haberimizde. Şimdi ise oyunun yayımlanmış olan E3 2018 sunumundan yeni görseller yayımlandı. Bahsetmiş olduğumuz bu görselleri eğer dilerseniz hemen aşağıdan ve yazımızın en aşağısındaki galeriden görebilirsiniz efendim.

The Last of Us 2

The Last of Us 2 yine göz alıyor

PlayStation ekibi tarafından yayımlanmış olan bu görseller, yapılan açıklamalara göre direkt olarak oyunun PlayStation 4 Pro sürümünden geliyor. Ayrıca bu oyuna ait şu an elimizde 10 adet görsel bulunuyor ve hepsine de bak bak doyamıyoruz. Bu görsellerden bazıları, oyunun sinematik sahnelerinden geliyor, bir diğer ise yine oyunun yayımlanan videosundaki oynanış anlarından geliyor.

Naughty Dog tarafından geliştirilmekte olan, Sony Interactive Entertainment Avrupa tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek olan The Last of Us Part II; hem yayımlanan yeni videosu ile, hem de görselleri ile bizleri etkilemeyi tekrar başardı. Tabii bu görseller ve video ardından oyun hakkında bir çıkış tarihi bilgisi almak da isterdik ama ne yazık ki bu mümkün olmadı. Naughty Dog tarafı da, Sony Interactive Entertainment Avrupa tarafı da oyunun çıkış tarihi hakkında hiçbir bilgi vermedi.

E3 2018 sırasında Microsoft ekibinin 2019 senesini geçirmemiş olması, Bethesda ekibinin de yeni nesil konsollar için video oyunları duyurmuş olması, Sony ekibini de bu konuda geri tutmuş olabilir. Bizler pek sanmıyoruz, The Last of Us Part II muhtemelen PlayStation 5 konsolu çıkmadan gelecektir ama oyun için bu etkinlik sırasında da bir çıkış tarihi almamış olmamız, bizi hafiften endişelendirdi.