Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Sezon 3 – Operation Grim Sky hakkında detaylar verildi

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için bugün oldukça güzel bir gün. Çünkü bahsettiğimiz video oyununun üçüncü sezonu ile gelecek olan Operation Grim Sky, bugün Ubisoft tarafından detaylandırıldı. Oyunun dağıtımcı ve geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre birçok önemli bilgi Six Major Paris, Paris Expo – Porte de Versailles sırasında verilecek ama şimdiden de birkaç önemli bilginin sahibi olabildik.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Sezon 3 – Operation Grim Sky için hazır mıyız?

Öncelikle belirtelim; Six Major Paris, Paris Expo – Porte de Versailles, 13 Ağustos 2018 ile 19 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan bir etkinlik. Bu etkinlik daha başlamadan elimize geçen bilgiler ise operatörler ile alakalı. Açıklamalara göre Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Sezon 3 – Operation Grim Sky ile oyuna 2 yeni operatör eklenecek. Bu operatörlerden bir tanesi Büyük Britanya’dan Defender olacak. Bir diğer operatör ise Amerikan bir Attacker olacak.

Bu iki operatörden bir tanesi, taktiği filan pek takmayan bir tip, diğeri ise tamamen taktik ve strateji üzerine uzmanlaşmış operatör olacak. Oyunun evreninde bu iki operatör de Rainbow Six’s Urban Tactical Response Team grubundan olacak.

Tüm bunların haricinde, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Sezon 3 – Operation Grim Sky ile Hereford Base haritası da oyuna geri dönecek. Bu harita ilk olarak oyuncuların karşısına, oyunun beta sürecinde çıkmıştı. Oyunun ilk haritalarından olan Hereford Base, tabii ki yenilenerek oyuncuların karşısına çıkacak. Ubisoft, bu haritadaki yeniliği, haritayı daha rekabetçi bir havaya sokmak için yaptığını belirtiyor. Ayrıca, açıklamalara göre artık bu haritada yağmur da yağabilir.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x