Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyuncuları uzun zamandır Operation Para Bellum isimli içerik güncellemesini bekliyordu. Ubisoft ise beklenen haberi verdi. Yapılan açıklamalara göre bahsetmiş olduğumuz içerik güncellemesi, oyunculara 7 Haziran 2018 tarihinde, yani birkaç gün sonra sunulacak. Bu güncelleme ile oyuna 2 yeni operatör, 1 yeni harita, 1 yenilenmiş harita ve çok daha fazlası eklenecek.

Operation Para Bellum

Rainbow Six Siege: Operation Para Bellum, oyuncuları bekliyor

Yazımızın en altına sizler için birkaç video sıraladık. Bu videolardan ilki, içerik güncellemesi ile gelecek olan Alibi karakterini tanıtıyor. İkinci video ise Maestro karakterini tanıtıyor. Bu videoları zaten daha önce görmüştük ama güncelleme çıkmadan önce bir kez daha izlemekte fayda var.

Yazımızın en sonuna eklediğimiz video ise Clubhouse haritasına ait. Bu harita, oyunun orijinal halinde bulunuyordu zaten ama Ubisoft ekibi bu haritayı aldı ve tekrar elden geçirdi. Dilerseniz Clubhouse isimli yenilenmiş haritadan gelen oynanış videosuna da yazımızın en altından göz atabilirsiniz.

Bahsetmiş olduğumuz bu güncelleme ile oyuna sadece yeni içerikler eklenmeyecek. Önemli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeleri yapılacak. Ardından da tabii ki PlayStation 4 Pro ve Xbox One X sahiplerini etkileyecek bir yenilik gelecek. Ubisoft ekibi, oyunun bu sürümlerine özel bir destek verilecek ve oyunların bu sürümleri daha yüksek çözünürlüğe sahip olacak. Bu durum özellikle Xbox One X sahiplerini sevindirecektir çünkü bu konsolun sahipleri, oyunu 900p olarak oynuyordu ve bu ciddi anlamda rahatsız edici bir durum idi.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster