Geçtiğimiz gece Ubisoft ekibi bir etkinlik düzenledi ve bu etkinlikte Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Operation Para Bellum bol bol gösterildi. Ayrıca bu etkinlikten sonra da oyunun yeni operasyonu için bir de oynanış videosu yayımlandı. Bu oynanış videosu sayesinde Operation Para Bellum ile birlikte oyuna eklenecek yeni operatörler hakkında da daha fazla bilgiye sahip olmuş olduk. Dilerseniz bu videoyu yazımızın en altından sizler de izleyebilirsiniz.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege: Operation Para Bellum ile gelecek operatörler ile tanışın

Yayımlanmış olan videoda Alibi ve Maestro görünüyor. Videoya bakacak olursak, Alibi isimli karakter, kendi kopyalarını bir hologram olarak oyun haritasına rahatlıkla ekleyebiliyor. Maestro ise lazer sıkabilen oldukça ilginç bir kamerayı oyunun haritasına ekleyebiliyor ve düşmanlarını bekleyebiliyor.

Oyuncular ise yeni operatörlerden memnun gibi görünüyor. Tabii ortada tek bir problem var gibi: Oyunculara göre bu iki operatör de oldukça güçlü görünüyor. Ubisoft ekibinin ise şimdilik ne yapacağını bilmiyoruz ama ekip muhtemelen hiçbir şey yapmayacaktır. Belki CTE üzerinde düzenlenen birkaç test süreci ile birlikte istenen geri bildirim elde edilebilir. Tabii bu geliştirici ekibe kalmış bir şey.

Son olarak belirtelim, eğer videoda göreceğiniz video oyunundan hoşlanırsanız ve bir PlayStation 4 sahibi iseniz, PlayStation Store üzerinde Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oldukça uygun bir fiyata satılmakta. Çünkü oyun, Haftanın Fırsatı dahilinde indirime girdi ve orijinal sürümü 60 TL oldu. Tabii oyun için Advanced Edition gibi sürümler bulunuyor ama onlar 60 TL’den biraz daha pahalı.