FPS oyuncuları arasında oldukça popüler olan ve Ubisoft ekibinin son zamanlarda geliştirdiği en iyi video oyunlarından bir tanesi olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, üçüncü yılında da içeriklerle desteklenmeye devam ediyor. Ubisoft ekibi, oyunun resmi internet sitesi üzerinde üçüncü yılın ikinci sezonunu duyurdu. Bu sezon, Operation Para Bellum ile geliyor ve oyuncular daha önceden de açıklandığı gibi İtalya’ya gidiyor.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, en rekabetçi haritaya kavuşacak

Yapılan açıklamalara göre Operation Para Bellum ile oyunda önemli değişiklikler yapılacak. Bu değişikliklerin başını ise yeni bir araç, Clubhouse haritası değişikliği, Echo karakterinin güçlendirilmesi ve yeni Pick & Ban ayarları çekecek. Ayrıca oyunda birçok hata düzeltmesi ve iyileştirmesi de gerçekleştirilecek. Ubisoft ekibi, bu değişikliklerin önceden test edilebilmesi adına oyuncuları Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun test sunucularına davet ediyor.

Operation Para Bellum tabii ki sadece hata düzeltmeleri ile gelmeyecek. Oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamaya göre bu yeni operasyon ile oyuna 2 yeni karakter ve yeni bir harita eklenecek. Açıklamalara göre bu harita, oyunda bulunan en rekabetçi harita olacak. Şimdilik harita ve karakterler hakkında daha fazla bilgiye sahip değiliz ama geliştirici ekip, bu operasyonu çok yakında oyunculara gösterecek.

Eğer sizler de Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için Operation Para Bellum içeriğini ilk görenlerden olmak istiyorsanız, 19 Mayıs 2018 ile 20 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Pro League Finals etkinliğini izlemeniz gerekiyor. Ubisoft, oyun için gelecek yeni içerikleri Pro League Finals sırasında gösterecek. Pro League Finals, ekibin resmi Twitch kanalı üzerinden canlı olarak da izlenebilecek.