Ubisoft, aktif bir şekilde Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununu desteklemeye devam ediyor. Bu desteğin yeni durağı ise Operation Para Bellum olacak. Bizleri İtalya sınırları içerisine götürecek olan Operation Para Bellum için ise bugün yeni bir video yayımlandı. Bahsetmiş olduğumuz bu videoda ise operasyon ile gelecek, oyunun şimdiye kadarki en rekabetçi haritası gösterildi. Bu haritanın adı ise Villa olarak açıklandı. Dilerseniz bahsetmiş olduğumuz bu videoya, yazımızın en altından ulaşabileceksiniz.

Rainbow Six Siege

Yeni Tom Clancy’s Rainbow Six Siege haritasında Assassin’s Creed izleri

Videoda yapılan açıklamalara göre Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için gelecek Operation Para Bellum, 20 Mayıs 2018 tarihinde tam olarak detaylandırılacak. Yani, oyuncular belirtilmiş olan tarihte hem oyuna eklenecek olan haritayı, hem yeni operatörleri, hem de daha fazlasını görebilecekler.

Biraz da yayımlanmış olan videodan bahsedelim. Bu videoda gösterilen Villa isimli harita, ilk birkaç saniyesinde bizlere bir Assassin’s Creed havası verdi. İşin en ilginç kısmı ise videonun 17. saniyesinde geldi. Çünkü bu saniyede, duvarda bir Assassin’s Creed logosu görünüyor. Tabii buna pek şaşırmamak lazım çünkü Assassin’s Creed serisi de, Tom Clancy’s Rainbow Six serisi de Ubisoft ekibine ait.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olan bu video oyunu, şu sıralar 30 milyon oyuncuya sahip ve yeni operasyon ile birlikte muhtemelen bu oyuncu sayısı da oldukça yükselecektir.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster