Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

PlayStation Store üzerindeki Haftanın Fırsatı bu sefer Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oldu

Ubisoft ekibi tarafından geliştirilen, son zamanların en iyi rekabetçi oyunlarından bir tanesi olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, şimdi PlayStation Store üzerinde oldukça uygun bir fiyata satılıyor. Çünkü oyun, PlayStation Store üzerindeki Haftanın Fırsatı unvanını aldı. Eğer dilerseniz hemen aşağıdaki listemizden oyunun farklı sürümlerini, indirimli fiyatları ile görebilirsiniz. Direkt kampanya sayfasına gitmek isterseniz de, bu bağlantıyı kullanabilirsiniz efendim.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, uygun fiyatlarla sizi bekliyor

  • TOM CLANCY’S RAINBOW SIX SIEGE – 60 Türk Lirası
  • Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Advanced Edition – 75 Türk Lirası
  • Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Gold Edition – 135 Türk Lirası
  • Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Complete Edition – 210 Türk Lirası

Bize soracak olursanız, rekabetçi tarzda FPS oyunu seven oyuncular, mutlaka bu fırsatı değerlendirmeli. Belki bir video oyununa 210 TL vermek istemezsiniz ama yıllar önce çıkmış olmasına rağmen henüz hiç eskimemiş ve 30 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip olan bu video oyunu, en azından bir 60 lirayı bizce hak ediyor. Tabii en azından. Eğer bizler bu tip, rekabetçi seviyede FPS oyunu seviyor olsaydık, muhtemelen 210 liralık sürümü satın alırdık. Fakat şansa bakın ki biz rekabetçi video oyunlarından hoşlanmıyoruz.

Son olarak, yorumlar kısmında bizlerle bu kampanya hakkındaki fikirlerinizi de sunmayı lütfen unutmayınız. Sizce Ubisoft ve Sony ekipleri, bu oyunu yeterince güzel bir fiyata indirdi mi? Yoksa oyunun farklı sürümlerini, daha farklı ve düşük fiyatlarda mı görmek isterdiniz?

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x