Daha yeni UEFA lisansını kaybeden Konami ve doğal olarak da Pro Evolution Soccer serisi, şimdi karşımıza ilk Pro Evolution Soccer 2019 bilgileri ile çıktı. PES 2019 olarak da kısaltılan bu video oyunu, PlayStation Store sisteminin Hong Kong bölgesinde ön siparişe açıldı. Oyunun ön siparişe açılması ile birlikte de yeni bilgiler bu sistem üzerinden yayımlandı. PlayStation Store sayfasının dediğine göre bu video oyunu 30 Ağustos 2018 tarihinde piyasaya çıkacak. Eğer dilerseniz oyun için yayımlanan diğer bilgilere ve görsellere de haberimizin devamından göz atabilirsiniz.

PES 2019

Pro Evolution Soccer 2019 oyununun satış sayfasındaki detaylara göre, bu oyunda birçok lisanslı lig bulunacak. Ayrıca oyuncular, baştan aşağı yenilenmiş MyClub modu ile de karşılaşacak. Bunun haricinde, oyunda artık Büyülü Anlar olacak. PES 2019 içerisine yeni eklenen 11 futbolcu özelliği bu anları yaratabilecek. Bu özellik için oyunun şut çekme mekanikleri ve animasyonları da düzeltildi ve artık oyuncular, futbolcunun ne kadar yorulduğunu rahatça anlayabilecek. Tüm bunların haricinde oyunda bir de ML Real Season olacak. Açıklamalara göre bu modda oyuncular birer teknik direktör olabilecek ve lisanslı liglerde teknik direktörlük yapabilecek.

PES 2019

PES 2019, 4K ve HDR desteği ile de gelecek

Konami ekibi son olarak oyunun grafiklerinin de fotoğraf gerçekçiliği seviyesine çıkarttığını belirtiyor PlayStation Store sayfasında. Grafik konusunda PES 2019, özellikle PlayStation 4 Pro üzerinde 4K/HDR desteği verecek. Normal PlayStation 4 kullanıcıları da HDR desteğine ulaşabilecek ama bu teknolojileri kullanabilmek için, monitörünüzün veya televizyonunuzun da 4K veya HDR desteğine sahip olması gerekiyor. Bunları unutmayınız.

PES 2019

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster