Resmi Xbox internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalar ile birlikte, Xbox Game Pass sistemine önümüzdeki ay eklenecek olan oyunların hangileri olduğunu öğrenmiş olduk. Yapılan açıklamalara göre sisteme State of Decay 2, Pro Evolution Soccer 2018, Laser League, Overcooked, The Escapists, Homefront: The Revolution, Unmechanical: Extended ve Sonic & Knuckles isimli video oyunları eklenecek.

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass almak için tam zamanı geldi

İsmini saymış olduğumuz tüm bu video oyunları, State of Decay 2 ve Laser League hariç, 1 Mayıs 2018 tarihinde sisteme eklenecek. State of Decay 2 isimli video oyunu 22 Mayıs 2018 tarihinde sisteme eklenecek. Laser League ise 10 Mayıs 2018 tarihinde sisteme eklenecek. Çünkü bu iki oyun da, vermiş olduğumuz tarihlerde çıkışını gerçekleştirecek. Oyunlar, çıkışını gerçekleştirdiği an abonelik hizmetine de sunulacak. Böylece, şu an sadece 1 Dolar fiyat etiketi ile satılan Xbox Game Pass üyeleri, bu oyunları serbestçe oynayabilecek. Tabii aboneliği biten kullanıcılar, ne yazık ki bu video oyunlarını deneyimleyemeyecek.

Şu anda Xbox Game Pass sisteminde 100’den fazla video oyunu bulunuyor. Sistemin aylık abonelik fiyatı da şu an 1 Dolar, 1 TL. Tabii bu fiyat sadece kampanya dahilinde böyle. Kampanya bittiği zaman sistemin aylık fiyatı 10 Dolar, 30 TL oluyor. Bu yüzden, eğer bu video oyunlarını sadece 1 TL vererek denemek istiyorsanız, kesinlikle abonelik sistemini denemenizi öneriyoruz. Çünkü 1 liraya bu oyunları oynamak bir mucize seviyesinde bize soracak olursanız.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster