Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan NCSOFT, 16 Kasım 2023 ile 19 Kasım 2023 tarihleri arasında Busan, Kore’de düzenlenecek olan G-STAR 2023 dahilindeki ‘Açılış Konuşması’ etkinliği sırasında yeni küresel oyunlarını açıkladı. Açılış Konuşması sırasında, her bir serinin baş yapımcıları yeni görüntüler sundu ve ilgili projelerini izleyicilere tanıttı.

LLL, oyuncuları geniş ve dinamik bir ortamda destansı savaşlara katılmaya davet eden ve onlara hareket etme özgürlüğü sunan geniş kapsamlı bir açık dünya tipi MMO ve nişancı oyunudur. Seeder Jaehyun Bae, yeni resmi videoyu sunarken LLL projesinin farklılığının altını çizerek şunları söyledi: “Çok çeşitli silah ve beceri kombinasyonlarını kullanarak kendinizi açık dünyaya kaptırabilirsiniz. Bu, LLL yapıtının oyunculara benzersiz bir nişancılık deneyimi sunan benzersiz özelliğidir.”

NCSOFT şirketinin ilk Nintendo Switch oyunu olan BATTLE CRUSH, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların ilgisini çeken aksiyon dolu bir savaş oyunudur. Kaptan Hyungsuk Kang, “Özellikle düşmanları havaya fırlatmak için hassas saldırı komboları uygularken, hatta daralan arazilerden kaçarken ve güvenli bölgelere güvenle atlarken heyecan verici, dinamik kavga savaşları sunuyor. Umarım oyuncularımız stratejik takım operasyonları ve yetenekli eşya kombinasyonlarından yararlanarak hayatta kalan nihai kişi olma deneyiminden keyif alırlar.” dedi.

Project BSS, zengin Blade & Soul evreninden yararlanarak yeniden tasarlanmış bir oyun tarzı sunan yeni bir markadır. Kaptan Kihwan Koh, “Koleksiyon RPG’sinin doğasında var olan keyfi temel alarak, savaş alanı oynanışı için özel olarak tasarlanmış aksiyon ve macerayı sorunsuz bir şekilde entegre ederek oyuncular arasındaki iletişimi ve keyfi artırıyor. Oyun, dinamik savaş ortamına ve koşullarına uyum sağlayabilen stratejik takım oluşumlarının yanı sıra, unsurları toplama ve birleştirme heyecanını artıran taktiksel savaşları da sergiliyor.” dedi.

Merakla beklenen amiral gemisi MMPROG THRONE AND LIBERTY (TL), 7 Aralık 2023 tarihinde Kore’deki resmi lansmanından önce Açılış Konuşmasında son videosunu tanıttı. Yapımcı Jongok Ahn, G-STAR 2023 sırasında 18 Kasım 2023 tarihinde, YouTube üzerinde oyunun temel özelliklerinin Korece demo gösterimini yapacak. Bu sunum, oyunun solo zindan, 6 oyunculuk zindan ve lonca baskını da dahil olmak üzere benimsediği son değişikliklere bir bakış sağlayacak. Ayrıca, ziyaretçiler için çeşitli yerinde etkinlikler planlanmaktadır.

Ayrıca, bir MMORTS olan “Project G” ve interaktif macera oyunu “Project M” için yeni videolar da yayımlandı. Project G şu anda hem PC hem de mobil platformlar için geliştirilirken, Project M konsollar ve PC için tasarlanıyor. Bu projelerin ilerleyişine ilişkin daha fazla bilgi 17 Kasım 2023 tarihinde YouTube ve G-STAR 2023 dahilinde düzenlenecek Korece “Yaklaşan Proje Röportajı” sırasında paylaşılacak.

Etiketler:

,