Marvel’s Avengers oyununun kupaları ve başarımları sızdırıldı

Oysa ki bu oyunun çıkmasına daha aylar var.

Marvel’s Avengers oyununun piyasaya sürülmesine daha aylar var; oyunun resmi çıkış tarihi 4 Eylül 2020 fakat daha şimdiden bu oyunun kupaları ve başarımları sızdırıldı. Bu sızdırmalar sayesinde de oyunda ne gibi içeriklerle karşılaşabileceğimizi anlamış olduk. Yalnız, haberimizde ilerlemeden önce söylemek isteriz ki hikaye hakkında önemli bilgiler vereceğiz. Eğer bu bilgileri öğrenmek istemiyorsanız, haberimizi terk etmenizi öneriyoruz. Eğer hikayeyi şimdiden öğrenmek istiyorsanız da buyurun!

Avengers

Marvel’s Avengers oyununun baş düşmanları göründü

Sızdırılan başarımlara bakacak olursak, temel oyunda ulaşılabilecek olan maksimum güç seviyesi, 300 olacak. Oyunda bir de Avenger seviyesi olacak ve bu seviye de en fazla 250 olabilecek. Oyunda destek verebileceğiniz farklı taraflar da olacak ve buna bağlı olarak Faction seviyesi yer alacak. Faction seviyesi de en fazla 25 olabilecek. Tahmin edebileceğiniz gibi bir de oyundaki her kahramanın ayrı seviyesi olacak ve bu nokta da Hero seviyesi en fazla 50 olabilecek gibi görünüyor başarımlarda.

Bu başarımlara bakarak Marvel’s Avengers oyununda Assignment, War Zone ve Hive tipi görevlerin olacağını görüyoruz. War Zone, muhtemelen oyun sonu içerikler olacak. Hive, yan içerikler olacak ve Assignment da günlük görevler veya meydan okuma görevleri olacak. Ayrıca oyunda toplanabilir ögeler ve yükseltilebilir eşyalar da yer alacak. Oyunda Strongbox isimli ganimet kutuları, haritalarda keşfedebileceğiniz Depot bölgeleri ve daha fazlası da bulunacak. Bunlar, size ganimet verecek.

Her şeyden en önemlisi de bu video oyununda Captain America, MODOK ve Kree karakterleri yer alacak. Oyundaki bir başarım, Captain America karakterini takıma kattığınız zaman veriliyor yalnız hikayeye göre Captain America, en başta ölüyor. Bu da demek oluyor ki oyunun finalinde veya finale yakın bir yerde önemli bir dönüm noktası olacak ve Captain America karşımıza çıkacak. MODOK ve Kree ise muhtemelen oyunun finalindeki bölüm sonu canavarları olarak karşımıza çıkacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x