Geçtiğimiz akşam PlayStation Blog üzerinden beklenen açıklama yapıldı. Evet, PlayStation ekibi önümüzdeki ayın ücretsiz oyunlarını açıkladı. Sadece PlayStation Plus aboneleri tarafından Haziran 2018 içerisinde ulaşabilecek olan bu ücretsiz oyunların başını ise XCOM 2 ve Trials Fusion yapıtları geçiyor. Evet, ikisi de başarılı video oyunu fakat önceki aylara baktığımız zaman genel olarak bir hayal kırıklığı var ortada. PS Plus yine eski haline dönüyor gibi.

PS Plus

Önümüzdeki ayın PS Plus oyunları sizi memnun etti mi?

Yapılan açıklamalara göre PlayStation Plus abonesi olan PlayStation 4 sahipleri, XCOM 2 ve Trials Fusion oyunlarına ücretsiz olarak sahip olabilecek. PlayStation 3 sahiplerine ise Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier ve Zombie Driver HD Complete Edition oyunları verilecek. Son olarak PlayStation Vita sahiplerine de ücretsiz olarak Squares ve Atomic Ninjas oyunları verilecek.

Şu an içerisinde bulunduğumuz ay içerisinde de PlayStation Plus aboneliği birbirinden güzel video oyunları veriyor. Mesela PlayStation 4 kullanıcılarına ücretsiz olarak Beyond: Two Souls ve Rayman Legends veriliyor. PlayStation 3 sahiplerine ise Risen 3: Titan Lords ve Eat Them oyunları veriliyor. Son olarak PlayStation Vita kullanıcılarına da King Oddball ve Furmins isimli video oyunları veriliyor. Eğer PS Plus abonesi iseniz, Haziran 2018 başlamadan önce bu oyunları da kütüphanenize eklemenizi öneriyoruz.

Haziran 2018 içerisinde verilecek olan ücretsiz PlayStation Plus oyunları, 5 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecek olan PlayStation Plus güncellemesi ile birlikte oyunculara sunulacak. Yani, bu tarihten önce oyunlara ücretsiz olarak ulaşmanız imkansız olacak. Boşuna denemeyiniz efendim.

Etiketler: