Sony, beklendiği gibi bugün, PlayStation Plus için ücretsiz Mayıs 2018 oyunlarını açıkladı. Yapılan açıklamalara göre önümüzdeki ay PS Plus abonelerini Beyond: Two Souls, Rayman Legends, Risen 3: Titan Lords, Eat Them, King Oddball, Furmins isimli video oyunları bekliyor. Eğer dilerseniz yazımızın devamından hangi oyunların, hangi platformlara verileceğini görebilirsiniz.

PS Plus

Mayıs 2018 için PS Plus

Sony ekibinden gelen açıklamalara göre önümüzdeki ay PlayStation 4 kullanıcıları Beyond: Two Souls ve Rayman Legends oyunlarına sahip olabilecek. PlayStation 3 sahipleri ise Risen 3: Titan Lords ve Eat Them oyunlarının sahibi olacak. Son olarak PlayStation Vita sahipleri de King Oddball ve Furmins oyunlarına ücretsiz sahip olacak. Tabii dediğimiz gibi, bu oyunlara ücretsiz bir şekilde sahip olabilmek için PlayStation Plus abonesi olmanız gerekiyor. Şu an 15 aylık PlayStation Plus aboneliği, 180 TL fiyat etiketi ile satılmakta.

Nisan 2018 için PS Plus

Eğer bu ayın ücretsiz abonelik oyunlarını almadıysanız, PlayStation Store veya PlayStation Plus sayfalarına göz atmanızı öneriyoruz. Çünkü abonelere bu ay Mad Max, Trackmania Turbo, In Space, We Brawl, Toy Home, 99 VIDAS ve Q*Bert Rebooted oyunları verilecek. Daha da detaylandırmak gerekirse; PlayStation 4 kullanıcıları Mad Max, Trackmania Turbo ve Q*Bert Rebooted oyunlarının sahibi olacak. PlayStation 3 sahipleri ise In Space We Brawl, Toy Home ve Q*Bert Rebooted oyunlarının sahibi olacak. Son olarak PlayStation Vita sahipleri ise Q*Bert Rebooted ve 99 VIDAS oyunlarının sahibi olabilecek.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster