Her ay abonelerine farklı farklı fırsatlar sunan PlayStation Plus, bugün karşımıza başlı başına bir fırsat olarak çıkıyor. Direkt olarak PlayStation Store üzerinden aldığımız bilgilere göre şimdi 15 aylık PS Plus abonesi olmak isteyen kullanıcılar, 15 aylık fiyat yerine sadece 12 aylık abonelik fiyatı ödüyor. Yani sadece 180 TL vererek 15 aylık aboneliğe sahip olabiliyorsunuz.

PS Plus

Bahsetmiş olduğumuz bu yeni tarih 20 Nisan 2018 tarihinde başladı ve 4 Mayıs 2018 tarihinde son bulacak. Yani şu sıralar PlayStation Plus aboneliğiniz bitiyorsa, bu fırsatı değerlendirip, uzunca bir süre abone kalmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, anladığımız kadarıyla bu fırsattan her kullanıcı yararlanabiliyor. Yani, ilk defa abonelik alıyor olsanız da, 10. kez abonelik alıyor olsanız da; halihazırda abone olsanız da, olmasanız da bu kampanya sizin için geçerli görünüyor.

PS Plus ile neler elde edeceksiniz?

Eğer bu aboneliği satın alırsanız, öncelikle 15 ay boyunca, her ay 3 veya 4 oyun olacak şekilde, ücretsiz oyunların sahibi olabileceksiniz. Bu oyunlar bazen çok küçük, bağımsız oyunlar olabiliyor. Fakat bazen de Mad Max gibi yüksek bütçeli video oyunları ücretsiz olarak veriliyor. Ayrıca bu abonelik sayesinde 10 GB boyutunda bulut depolama alanına da sahip oluyorsunuz. Bu sayede kayıt dosyalarınızı buluta aktarıp, konsolunuzda boş yer açabiliyorsunuz.

Son olarak, PlayStation Plus abonelerine sunulan özel fırsatlardan da bu abonelik ile birlikte yararlanabiliyorsunuz. Mesela PlayStation Store üzerinde zaman zaman duble indirimler oluyor. Bu indirimlerde bir oyun öncelikle belli bir miktarda indirime giriyor. Ardından bir de PS Plus aboneleri için özel indirime giriyor. Yani bir oyun %50 indirime girdiyse, PlayStation Plus için de %20 indirime girdiyse, siz o oyuna %70 indirim ile sahip olabiliyorsunuz. Daha ne olsun efendim?

Etiketler: