Yeni God of War oyununun PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkmasına sadece birkaç gün kala, PlayStation Gear şenlendi. Sony markasının PlayStation kategorisi için ürün satan PlayStation Gear, God of War ürünleri ile güncellendi. Satışa girmiş olan ürünler arasında Kratos Black Hoodie, ‘Do not be sorry’ Framed Collector Print ve çok daha fazlası bulunuyor. Tüm bunların haricinde, çayınızı veya kahvenizi doldurabilmeniz için kupalar, Kratos’un sinirli yüzünün basılmış olduğu tişörtler ve daha fazlası da sistemde bulunuyor.

God of War

Ülkemizde resmi olarak bulunmayan PlayStation Gear, tişörtleri 15 Euro, kapüşonlar 30 Euro, figürler ise 12 Euro civarında satılıyor. Eğer PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için God of War çıkmadan, evinizi veya çalıştığınız mekanı bu oyun ile süslendirmek istiyorsanız, PlayStation Gear sizin imdadınıza koşuyor olabilir. Tabii dediğimiz gibi, site resmi olarak ülkemizde destek vermediği için satın alma işlemleriniz biraz zorlaşabilir. Umuyoruz ki gelecekte bu mağaza da ülkemize girer. Rahatça alışverişimizi yaparız, hem de orijinal bir mekandan.

Bizim favori God of War ürünümüz ne oldu?

Biz öncelikle World Snake Wallet isimli ürünü sevdik. Cüzdanımızın içerisinde para yok ama en azından şöyle güzel tasarlanmış bir cüzdanımız olsun isterdik. Bu ürünün fiyatı ise 14 Euro. Ardından da Logo Cushion isimli ürünü beğendik. 15 Euro fiyat etiketi ile satılan bu yastıklar, evimize renk olarak uymuyor ama video oyunu ile alakalı bir şey sonuçta. Hayat tarzımıza yakışıyor. Ardından da Serpent Logo Glass hoşumuza gitti. Temelinde cam bardak olan bu ürün, 15 Euro civarında satılıyor ve kullanılmayı hak ediyor. Diğer beğendiğimiz ürünler ise ‘Do Not Be Sorry’ Framed Collector Print, Kratos Hoodie – Black, Games Vinyl Figure – Fire Troll ve Games Vinyl Figure – Draugr oldu.

Etiketler:

,