Elektronik posta adreslerinizi kontrol etme zamanı gelmiş olabilir. Çünkü PlayStation Türkiye, ülkemizdeki bazı oyuncuların elektronik posta adreslerine, bir kampanya bağlantısı gönderiyor. Bu kampanya bağlantısını kullanarak, 1 senelik PlayStation Plus aboneliği satın alabiliyorsunuz. Peki, nerede bunun kampanyası? Gönderilen elektronik postalara göre bu kampanyayı kullanarak 1 senelik PS Plus aboneliği satın alırsanız, üzerine bir de 3 aylık Netflix aboneliğinin sahibi olabiliyorsunuz.

PS Plus

Avrupa ve çevresindeki 32 ülkede aktif olan bu kampanya, dediğimi gibi sadece bir elektronik posta ile ulaşılabiliyor. Bu yüzden, eğer böyle bir kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, PlayStation Türkiye ekibinden elektronik posta beklemeniz gerekecek. Bizler henüz bu elektronik postayı alamadık ama Türkiye’den alanlar var. Bu yüzden rahatlıkla, bu kampanyanın Türkiye’de de aktif olduğunu anlayabiliyoruz.

Bu PS Plus kampanyasının zamanlaması biraz garip

Bize soracak olursanız, bu kampanyanın zamanlaması biraz garip. Çünkü şu an ülkemizde de, yine Avrupa içerisindeki birkaç ülkede de başka bir kampanya aktif. Bu kampanya dahilinde 12 aylık PlayStation Plus aboneliği fiyatına 15 aylık abonelik alabiliyorduk. Yani 1 senelik fiyata, 3 ay abonelik bedava oluyordu. Şimdi bu kampanyanın hemen üzerine böyle bir şey yapılıyor olması da bizlerin kafasını karıştırdı. Yine de bu kampanyanın bağlantısını mutlaka bekliyor olacağız. Her ne kadar daha yeni abonelik yenilemiş olsak da, bakarsınız değerlendirmek isteriz. Peki, bu kampanya hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster