Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Injustice 2, PlayStation Plus aboneleri için bu hafta sonuna özel ücretsiz oldu

PlayStation Store üzerinden aldığımız bilgilere göre PlayStation Plus aboneleri, bu hafta sonu boyunca Injustice 2 oyununu ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler. Anlaşılan o ki, bu hafta sonu boyunca oyuncular birçok ücretsiz oyun oynayabilecek çünkü sizlere daha önce The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ve Star Citizen oyunlarının da bu hafta sonu ücretsiz olacağını belirtmiştik. Bunların üzerine şimdi bir de Injustice 2 eklendi. Tabii bu sefer, bu oyunu ücretsiz oynayabilmek için PlayStation Plus abonesi olmanız gerekiyor.

Injustice 2

Injustice 2 indirime de girdi

Eğer bir PlayStation Plus abonesi iseniz ve ücretsiz bir şekilde Injustice 2 oynayacaksanız, ortaya bir başka ihtimal daha çıkıyor: Ya oyunu beğenirseniz ve satın almak isterseniz? Sony bu konuda sizleri kesinlikle unutmuyor. Çünkü yine bu hafta sonu boyunca bahsettiğimiz oyun, indirimli bir fiyat ile satılacak. Bahsettiğimiz indirim yine sadece PlayStation Plus abonelerine özel olacak. Bu indirim dahilinde oyun 120 TL yerine 71 TL fiyat etiketinden satılacak. Ayrıca bu indirimin, oyunun standart sürümü için geçerli olduğunu da sizlere söyleyelim.

19 Mayıs 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştiren bu video oyunu, şu an PlayStation Store üzerinde 2315 adet değerlendirmeye sahip. Bu değerlendirmeler sonrasında oyuna verilmiş ortalama puan ise 4.5 yıldız olarak görünüyor. Son olarak oyunun indirme boyutunun da 27.35 GB olduğunu sizlere belirtelim. Eğer AKK veya AKN sahibi bir internet kullanıcısı iseniz, sizlere şimdiden kolay gelsin diyoruz efendim. Belli ki başınız biraz ağrıyacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir