Bethesda Softworks ekibi, yaptığı yeni bir açıklama ile hafta sonu oyun oynamak isteyen oyuncuları heyecanlandırdı. Çünkü ekipten gelen açıklama, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oyununun bu hafta sonu ücretsiz olarak oynanabileceğini belirtiyordu. Tabii sadece oyunun Steam sürümü için geçerli görünüyor bu durum. Eğer sizler de The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oyununu kaldırabilecek bir bilgisayara sahipseniz, bu hafta sonu oyunu indirip, ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Oyunsuz hafta sonlarına The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition desteği

Diyelim ki bu ücretsiz hafta sonu etkinliği ardından oyunu çok beğendiniz ve satın almak istiyorsunuz. İşte bu konuda Bethesda Softworks ekibi sizlere yeni bir fırsat daha sunuyor. Çünkü oyunun Steam sürümü, 23 Nisan 2018 tarihine kadar %50 indirim ile satılacak. Yani normalde 115 TL olan bu oyun, 23 Nisan 2018 tarihine kadar 58 TL fiyat etiketi ile satılacak. Bu indirim sayesinde, eğer oyunun ücretsiz sürümünü beğenirseniz, uygun bir fiyat ile oyunun kendisine de sahip olabileceksiniz. Bu noktada kafaları karıştırmayalım, oyunun ücretsiz sürümü ile tam sürümü arasında bir fark bulunmuyor. Sadece cümle o şekilde çıktı ellerimizden.

28 Ekim 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition; Bethesda Game Studios  tarafından geliştirilip, Bethesda Softworks  tarafından dağıtılmıştı. Sizlerin de bildiği gibi bir RYO olan bu yapıt, şu an Steam üzerinde oldukça olumlu kullanıcı incelemelerine sahip. Öyle ki, oyun için yayımlanan 8 bin incelemenin %70 kadarı olumlu olarak görünüyor. Bu da oyunu, “Çoğunlukla Olumlu” seviyesine taşıyor inceleme kategorisinde.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster