Grand Theft Auto Online ve PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyunlarında Sevgililer Günü kutlamaları başladı

Grand Theft Auto Online ve PlayerUnknown's Battlegrounds Lite, Sevgililer Günü dönemini unutmadı.

Günümüzün en popüler video oyunlarından olan Grand Theft Auto Online ve PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite, Sevgililer Günü dönemini tabii ki unutmadı. Bu bahsi geçen iki yapıtta da Sevgililer Günü için önemli bir etkinlik başladı. Bu etkinliklerden öncelikle GTA Online içerisindekine değineceğiz. Ardından da PUBG Lite oyunundaki Sevgililer Günü etkinliğine bir göz atacağız efendim.

GTA Online

GTA Online ve PUBG Lite oyunlarında kutlamalar başladı

Rockstar Games tarafından yapılan açıklamalara göre Grand Theft Auto Online, Sevgililer Günü dönemini The Diamond Casino Heist soygunu ile kutlayacak; oyuncular, bu soygundan %50 daha fazla kazanç elde edebilecekler bu hafta boyunca. Ayrıca, The Fleeca Job, Prison Break ve Series A görevleri de iki katı daha fazla para kazandırıyor olacak. Aynı şey; Till Death Do Us Part, Offense Defense, Hasta La Vista ve Lost vs. Damned gibi görevler için de geçerli olacak tabii ki.

Eğer GTA Online oyununa 19 Şubat 2020 tarihinden önce giriş yaparsanız da size tamamen ücretsiz olarak Albany Tee ögesi hediye edilecek. Bununla birlikte, Lucky Wheel de Albany Roosevelt Valor ile güncellenecek. Eğer Albany Roosevelt Valor aracını sevmezseniz de hiç merak etmeyin; oyuna yeni bir araba eklendi. Bu arabanın adı Dinka Sugoi ve kendisi Southern San Andreas Super Autos aracılığı ile satın alınabilecek, çok güzel görünen bir spor arabadır efendim.

Şimdi ise sırada PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyunu var. 13 Şubat 2020 ile 16 Şubat 2020 tarihleri arasında bu video oyununda Sevgililer Günü etkinliği gerçekleştirilecek. Bu etkinlik sırasında Erangel, Miramar, Sanhok, Vikendi haritalarında Duo modunda üç farklı karşılaşma tamamlamanız gerekecek. Eğer bu görevi başarılı bir şekilde bitirirseniz de 40 adet Chicken Medal ile ödüllendirileceksiniz. Bu birim ile de yeni sandıklar açabilmeniz mümkün kılınacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x