Fortnite: 2. Bölüm – 1. Sezon için Son Şans Görevleri serisinde 3. hafta başladı

Fortnite oyununun Dünyayı Kurtar modu için de yeni içerikler de duyuruldu.

Fortnite oyununda üç hafta önce başlamış olan Son Şans Görevleri serisinde üçüncü hafta, sonunda başladı. Epic Games tarafından yapılan açıklamalara bakacak olursak, Pelin isimli karakter, kendine çok güzel bir kıyafet almış. Pelin (Su) görevindeki hedefleri tamamlayarak sezonun yıldızı Pelin’in gizemli tarzını açabileceksiniz. Yani, üçüncü haftanın Son Şans Görevleri serisinde elde edebileceğiniz hediyeyi hemen aşağıdaki görselden sizler de görebilirsiniz.

Fortnite

Fortnite, bu sefer farklı bir tarz sunuyor

Bahsetmiş olduğumuz bu görev serisindeki ödüllerde Pelin (Su) kıyafeti için yeni bir tarz, Bıçaklı Çanta sırt süsü için yeni bir tarz, Süslü Bıçak kazması için yeni bir tarz ve Mekalebek planörü için yeni bir tarz verilecek. Önceki görevlerde de olduğu gibi her bir hedefi tamamladığınızda TP ödülü kazanacaksınız.

Son Şans Görevleri serisi içerisinden kaçırdıklarınız olduysa da hiç merak etmeyin; bu görevlerin hepsi sezonun sonuna kadar oyunda kalacak. Tüm bu görevler sayesinde farklı tarzların sahibi olabileceksiniz. Tabii bunun haricinde bir de Fortnite oyununun Dünyayı Kurtar modu var; o konu hakkında da yeni bilgilerin sahibi olduk.

Epic Games, bu video oyununun Dünyayı Kurtar moduna bu hafta içerisinde gelecek olan içeriklere değindi. Ekibin söylediğine göre Fortnite Soğukları’nın son haftalık görevi Son Soğuklar oyuna eklenen ilk içerik olacak. Bunun ardından Vakum Lambalı Yay silahı ve Sarılma Uzmanı Sarah karakterleri de oyuna eklenecek.

Çantası silinenler için bir telafi dönemi de başlayacak; Çantası ve deposundaki eşyaların hepsi silinen oyunculara hesap seviyesine bağlı olarak bir eşya paketi verilecek. Bu eşya paketi, oyuncunun hesap seviyesine uygun bazı eşyalar ve olması gerekenden fazla miktarda malzeme içeriyor; böylece kaybınızı biraz olsun telafi etmeye çalışıldı.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir