Fortnite: 2. Bölüm – 1. Sezon için Son Şans Görevleri başladı

Fortnite oyununda yeni tarzlar açmak istiyorsanız, bu görevleri değerlendirebilirsiniz.

Epic Games, Fortnite isimli video oyununun resmi internet sitesi üzerinden yeni bir açıklama yaptı. Bu açıklamaya göre oyunun ikinci bölümünün ilk sezonu için Son Şans Görevleri başladı. Bu içerik, bir görev serisi olacak ve bu serinin ilki de oyunda şu an aktif. Bu görevleri bitirerek oyunda yeni tarzlar açabiliyorsunuz ve bu tarzlar şimdilik Pansuman (Asuman) kıyafeti için yeni bir tarz, Medikal Balta kazması için yeni bir tarz ve Pan-Zehir sırt süsü için yeni bir tarz gibi görünüyor efendim.

Fortnite

Fortnite, oyunculara tecrübe puanı da veriyor

Eğer Pansuman (Asuman) kıyafeti için yeni bir tarz, Medikal Balta kazması için yeni bir tarz ve Pan-Zehir sırt süsü gibi hediyeler sizin ilginizi çekmiyorsa; bitirdiğiniz her Son Şans Görevi için ekstra tecrübe puanı kazanabileceğinizi de belirtmek isteriz. Bu görevler sayesinde hem oyunda yeni kozmetik ögeler kazanabileceksiniz ve tabii ki tecrübe puanları sayesinde daha hızlı bir ilerleme kaydedebileceksiniz. Gelecek Son Şans Görevleri ise muhtemelen aynı yolu izleyecektir.

Bölüm: 1. Sezon Son Şans Görevleri başladı! Pansuman ve arkadaşlarının ikinci kişilikleriyle siz çoktan tanışmışsınızdır tabii, ama meğerse onların bilmediğimiz başka kişilikleri daha varmış. Son Şans Görevlerini tamamlayarak bu yeni kişilikleri de açabilirsiniz! Son Şans Görevlerinin ilki şimdi oyunda. Özel tarzlar kazanmak için görev hedeflerini tamamlayın: Pansuman (Asuman) kıyafeti için yeni bir tarz, Medikal Balta kazması için yeni bir tarz, Pan-Zehir sırt süsü için yeni bir tarz. Ayrıca her bir hedefi tamamladığınızda TP ödülü kazanacaksınız.

Epic Games
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir