Fortnite oyununa Star Wars evreninden Kylo Ren geldi

Epic Games, Fortnite haricinde Epic Games Store için de istek listesi ve kritik incelemeleri hakkında bilgiler verdi.

Fortnite oyununa geçtiğimiz haftalarda çok büyük bir Star Wars temalı güncelleme gelmişti. Bu güncelleme ile oyuna Star Wars evreninden birçok karakter ve tabii ki ışın kılıçları eklenmişti. Şimdi ise oyuna yeni bir güncelleme geldi ve halihazırda oyunda ışın kılıcı bulunan Kylo Ren, oyunculara sunuldu. Eğer dilerseniz Kylo Ren karakterini, oyunun Battle Royale tarafındaki içerik mağazasından sizler de satın alabiliyorsunuz. Bunun haricinde, Zorii Bliss kıyafeti içerik mağazasına eklendi.

Fortnite

Fortnite oyununun Dünyayı Kurtar moduna da değinildi

Epic Games, Fortnite oyununun sadece Battle Royale modu hakkında yeni bir haber vermedi; Dünyayı Kurtar modundan da bahsedildi. Ekibin söylediğine göre Gaz Tuzağı kullanılarak birikimli olarak yaralama hasarı verildiğini ve bu sayede diğer tuzaklara oranla muazzam hasarlara ulaşıldığı göründü. Bu yüzden de Gaz Tuzağı değişti. Bu silah ile artık kesin olarak tam yaralama hasarı verme garantisi olmayacak fakat etki alanı içinde mahsur kalan düşmana muazzam hasar verecek.

Gaz Tuzağı ayrıca her defasında ortalama %15 daha fazla hasar verecek ve arı sürülerini hafifletecek. Tüm bunların haricinde, Patlangaçlar artık gaz tankları düşürmeyecek ve sürekli olarak tünellere saldıracak; onları engellemeniz gerekecek. Ayrıca, canları üçte birin altına düşen Patlangaçlar tuzak hasarı aldıklarında infilak edecekler. Yani, tuzak tünelleriniz için tehlike arz ediyor olacaklar. Patlangaç ve Yıkıcı üzerinde bazı değişiklikler yapıldı ve yeni Şifacı Suratsızlar oyuna eklendi.

Tüm bunların haricinde Epic Games, Epic Games Store hakkında da ufak bir güncelleme yayımladı. Ekip tarafından yapılan açıklamalara göre mağazada satılan video oyunları için kritik incelemeleri şu an test aşamasında. İstek listesi özelliği ise geliştirilme sürecinde ve ekibin söylediğine göre bu sistem sayesinde, istek listesine eklediğiniz her oyun için indirim ve kampanya haberleri alabilmeniz mümkün olacak. Yalnız, bahsi geçen iki özelliğin de mağazaya ne zaman ekleneceği bilinmiyor efendim.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir