Fortnite için bir Annual Pass ortaya çıktı ve ardından iptal edildi

Fortnite için çok uzun vadeli bir sistem düşünülüyordu ama Epic Games, o sistemi ne yazık ki iptal etti.

Geride bıraktığımız saatlerde Fortnite ve Epic Games cephelerinde çok ilginç olaylar yaşandı. Öncelikle bu video oyunu için bir Annual Pass ortaya çıktı. Bu sistem, muhtemelen Battle Pass ögesinin yanına gelecekti ve sezonluk yerine senelik bir sistem sunacaktı oyunculara. Eurogamer ve birçok farklı internet sitesi bu sistemi ortaya çıkarttı ve Epic Games cephesi de konuyu doğrulayacak gibiydi. Ne oldu bilemiyoruz ama ekip, bu ögenin gerçek olduğunu ama artık iptal edildiğini açıkladı.

Fortnite

Fortnite için gelecek olan Annual Pass neydi?

Sızdırılan bilgilere göre Annual Pass ögesini satın alan herkese, bir sene içerisindeki tüm Battle Pass ögeleri ücretsiz olarak verilecekti. Ayrıca bu sistem haricinde, özel kozmetik ödüllerin de sahibi olunabilecekti. Yalnız, Epic Games şirketinden gelen resmi bir açıklamaya göre Annual Pass sistemi tamamen iptal edildi ve gelecekte de bu sistemin herhangi bir şekilde geri dönme şansı bulunmuyor. Yalnız, Annual Pass ögesinin sızdırılan kozmetik ögeleri, ileri tarihte oyuna eklenecek.

Epic Games ekibinden gelen açıklamalara göre aslında Fortnite için Annual Pass sistemi düşünülüyordu, hatta prototip üzerinde de çalışıyordu ama şirket, bu sistemi oyunculara sunmak istemedi. Yalnız, oyuncuların çok uzun zamandır beklediği Bao Bros. görünümünün oyundan tamamen kaldırılmadığı açıklandı. Sözcünün söylediğine göre bu merakla beklenen görünüm, 2019 veya 2020 senelerinde oyuna geri dönüş yapacak; oyuncular bu görünümü elde edebilecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir