Fortnite için Kutup Efsaneleri Paketi duyuruldu

Epic Games, sadece Fortnite ile değil, ücretsiz dağıtılan Celeste ile de oyuncuları memnun etmeyi hedefliyor.

Eğer Fortnite oyununa harcadığınız para size yeterli gelmiyorsa ve daha fazla para harcamak istiyorsanız, şimdi oyun içerisinde satın alabileceğiniz yeni bir paket bulunuyor. Bu paketin adı Kutup Efsaneleri Paketi ve içerisinde; Kod Adı E.L.F. Kıyafeti, Pisboğaz Kıyafeti, Buzdan Yılbaşı Timi Kıyafeti ve Buzdan Japon Balığı Kıyafeti yer alıyor. Bazı kıyafetlerin farklı tarzları ve ifadeleri de bulunuyor tabii ki. Ayrıca; Kod Adı E.L.F. kıyafetine sahip oyuncular, bir tarz ve 1.200 V-Papel ile karşılaşacak.

Fortnite: Battle Royale

Epic Games, sadece Fortnite ile oyuncuları mutlu etmiyor

Fortnite hakkında sizlere verebileceğimiz daha fazla haber ne yazık ki bulunmuyor. Fakat Epic Games, sadece bu paket ile oyuncuları memnun etmeyi de hedeflemiyor. Eğer bu video oyunu sizin ilginizi çekmiyorsa veya oynayacak daha farklı bir oyun arıyorsanız, hemen şimdi Epic Games Launcher uygulamasını açmanızı öneriyoruz; Celeste isimli video oyunu, 24 saatliğine tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunulmakta. Bu oyunu kütüphanenize bir kez eklerseniz, sonsuza dek sizin olabiliyor.

Bu çetin platform oyununda Madeline’in Celeste Dağı’nın zirvesine giden yolculuğunu tamamlamasına yardım ederken, yüzlerce zorluğa meydan okuyun! Çok oyunculu oyun klasiği TowerFall’un yaratıcılarının imzasını taşıyan bu zorlu, el yapımı platform oyununda Madeline’in içindeki şeytanlarla mücadele ederek Celeste Dağı’nın zirvesine ulaşmasına yardımcı olun.

Büyüleyici karakterler ve dokunaklı bir kendini keşfetme öyküsü ile, annelerimizin eskiden anlattığı gibi anlatım odaklı, tek oyunculu bir macera. 700’den fazla aşırı zorlu platform mücadelesi ve aldatıcı sırlarla dolu devasa bir dağ. Sadece en cesur dağcılar için hazırlanmış, açılmayı bekleyen acımasız B tarafı bölümleri.

Müthiş canlı piyano ve akılda kalıcı synth ritimlerinin öncülük ettiği, IGF “Seste Mükemmellik” finalisti olmuş 2 saati aşan orijinal müzik ve bolca turta! Kontroller basit ve erişilebilirdir – sadece zıplayın, havaya uçurun ve tırmanın – ama her ölümün bir ders olduğu, ustalık isteyen etkileyici derinlik katmanları var. Dağın gizemlerini ortaya çıkarırken ve birçok tehlikesine meydan okurken, şimşek hızındaki yeniden doğuşlar tırmanmaya devam etmenizi sağlar.

Epic Games Store
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir