Fortnite: 2. Bölüm – 1. Sezon için Son Şans Görevleri serisinde 2. hafta başladı

Bu sırada TikTok üzerinde Fortnite ile alakalı bir yarışma da başlıyor.

Fortnite oyununda geride bıraktığımız hafta içerisinde Son Şans Görevleri başlamıştı. İşte bu görev serisinde ilk hafta sonra erdi ve geçtiğimiz günlerde ikinci hafta başladı. Epic Games tarafından yapılan açıklamalara göre yeni haftanın Son Şans Görevleri bir değil, iki tane olacak. Bu görevler ile tanıdık yüzlerin hiç görülmemiş hallerini keşfetmeye devam edebileceksiniz; görevlerdeki hedefleri tamamlayarak Löpçük ve Sekiz için yepyeni tarzların sahibi olabileceksiniz. Peki, detaylar neler?

Fortnite

Fortnite oyununda yeni içerikler şimdi oyuncuları bekliyor

Epic Games ekibinin açıklamalarına göre Löpçük (Balçık) görevinin ödülleri şunlar olacak: Löpçük (Balçık) kıyafeti için yeni tarz ve Balçıkyoz kazması için yeni tarz. Sekiz (Beyaz) görevinin ödülleri ise şunlar olacak gibi görünüyor: Sekiz (Beyaz) kıyafeti için yeni tarz, Kukri kazması için yeni tarz, Sırt Topu sırt süsü için yeni tarz ve Bilardo Topu planörü için yeni tarz. olacak. Tabii tüm bu ödüllerin haricinde oyuncuların bilmesi gereken daha fazla detay da bulunuyor ki bunlar da resmi olarak açıklandı.

Geçen haftanın görevinde olduğu gibi bu haftanın görevleri de ayrı ayrı TP veren farklı hedeflerden oluşacak. Geçen haftanın görevini hâlâ yapamadıysanız merak etmeyin; bu görevlerin hepsi sezonun sonuna kadar oyunda kalacak. Bu sayede hiçbir zaman içerikleri ve görevleri kaçırmayacaksınız. Bunun haricinde oyunda bir de EmoteRoyaleContest isimli bir yarışma başlayacak. En iyi figürlerinizi Fortnite oyununda ölümsüzleştirme şansı için TikTok platformunda bu yarışmaya katılabileceksiniz.

Yarışma, 18 Ocak 2020 tarihinde Türkiye saati ile 11.00 başlayıp, 24 Ocak 2020 tarihinde Türkiye saati ile 22.59’a kadar devam edecek. Tüm katılımlar yarışma dönemi dahilinde gönderilmelidir ve Birinci olan dans, ifade olarak bahsi geçen video oyununa eklenecek. Üstelik, kazanan kişi 25.000 V-Papel ve VIP hediye paketi kazanacak. Kendinize has bir dans hareketini sergilerken videonuzu çekin ve #EmoteRoyaleContest etiketini kullanarak videonu TikTok’ta paylaşın. Bakarsınız, kazanan siz olursunuz!

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir