Fortnite oyununa v11.40 güncellemesi ile Silah Değişimi özelliği geldi

Bu sırada Fortnite oyununa Ninja gibi isimlerin görünümleri, The Icon Series adı altında geliyor.

Fortnite oyununun Battle Royale, Kreatif ve Dünyayı Kurtar isimli üç modu da 2020 senesindeki ilk güncellemelerini aldı. Bu güncellemeler ile öncelikle Battle Royale moduna Silah Değişimi özelliği geldi. Buna bağlı olarak ağır taarruz tüfeği de geri döndü. Oyuncular artık rekabetçi olmayan oyun modlarında Silah Yükseltme ile alakalı makineleri kullanarak taarruz tüfeğinizi Silah Değişimi ile ağır taarruz tüfeğine dönüştürebileceksiniz. Bu sayede rakiplerinizi daha da zor durumlara sokabileceksiniz.

Fortnite

Fortnite, çok önemli değişikliklere de ev sahipliği yaptı

Bahsetmiş olduğumuz bu güncelleme ile Silah Yükseltme ile alakalı makinelerde silah yükseltmenin malzeme bedeli azaltıldı; Çakmaklı Tepen Tabanca, Şok Dalgası Bombası ve Savuran Bomba, Savaş Laboratuvarı’na eklendi. Ayrıca artık iPad Pro (2018) artık 120 FPS değerindeki performansı destekliyor. Desteklenen iOS oyun kumandalarında, tıklanabilir analog çubuklar artık kullanılabilir hale de getirildi. Son olarak, Oyuncuların Star Wars başarımları Miras akışına da geri döndürüldü Battle Royale için.

Fortnite oyununun Dünyayı Kurtar moduna ise Uyumsuz Oyuncaklar isimli bir görev serisi, Semaver ve Kış Kraliçesi isimli bir karakter ve çok daha fazlası eklendi. Kreatif isimli oyun moduna ise Köy Galerileri ve At Nalı Adası eklendi. Ayrıca artık Kreatif modunda yeniden doğduğunuzda yer çekimi ayarları varsayılan haline sıfırlanmayacak; diğer oyuncuların adasında düzenleme izni olmayan oyuncular artık o adalarda sprey de bırakamayacak. Bu sayede oyuncular daha iyi bir deneyim yaşayabilecek.

Haberimizi sonlandırmadan önce Epic Games tarafından Fortnite için yapılan çok önemli bir duyurudan da bahsetmek istiyoruz. Bu duyuruya göre Ninja gibi bu oyun ile tanınan içerik üreticilerinin karakter görünümleri, The Icon Series adı altında oyuna eklenecek. Bu seri içerisinde Ninja, Loserfruit, TheGrefg ve daha birçok ünlü ismin kozmetik ögeleri olacak. Şu anda sadece Ninja kişisinin kozmetik ögelerine mağaza üzerinden ulaşabiliyorsunuz ve onları satın alabiliyorsunuz efendim.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir