Fortnite oyununa Donmuş Efsaneler Paketi geri döndü

Bu sırada Fortnite oyununun Dünyayı Kurtar moduna da yepyeni içerikler geldi.

Bir süre önce Fortnite için çok güzel bir paket satılmıştı. Bu paketin adı Donmuş Efsaneler Paketi ve şimdi kendisi geri döndü. Donmuş Kuzgun kıyafeti ve Donmuş Demir Kafes sırt süsü, Donmuş Kırmızı Şövalye kıyafeti ve Donmuş Kırmızı Kalkan sırt süsü ve Donmuş Aşk Kolcusu kıyafeti ve Buzdan Aşk Kanatları sırt süsü ögelerini içeren bu paketi şimdi sizler de mağazadan satın alabilirsiniz!

Fortnite

Fortnite oyununun Dünyayı Kurtar modunda neler oldu?

Donmuş Efsaneler Paketi, bahsi geçen oyunun Battle Royale modu için geldi. Bu sırada Dünyayı Kurtar modu da Epic Games tarafından unutulmadı. Bu şirket, yayımlamış olduğu yeni bir içerikte, bu moda gelecek olan içeriklerden bahsetti. Açıklamalara göre Gece Kuşu isimli bir yay/ok, Bir Bu Eksikti Fortnite Soğukları görevi, Ejderha Silahı seçimi ve Maymun Kral içerikleri bu oyun moduna gelecek.

Tüm bunların haricinde, Fortnite oyununun Dünyayı Kurtar modunda Çin Yeni Yılı 2020 dönemi de kutlanacak. Tahmin edebileceğiniz gibi bu kutlamalar, Ay Laması ile yapılacak ve bu öge, 25 Ocak 2020 tarihinde oyuna eklenecek. Çin Yeni Yılı kahramanlarını ve güçlü Ejderha silahlarını minicik bir lamanın içine sığdıran Epic Games, oyuncuların karşısına bir de Ejderha Yumruğu ile çıkacak.

Bu silah, “Bu yumrukla rakiplerini oturt! Yavaş savrulan, ateş hasarı veren ve güçlü geri itmeye neden olan bir balyoz. Tepeden Darbe’yle daha yüksek hasar verip düşmanlarını geri it.” şeklinde tanıtılıyor ve 25 Ocak 2020 tarihinde oyuna ekleneceği belirtiliyor. Ejderha isimli silah serisine dahil olacak olan bu yakın dövüş silahı, eminiz ki birçok oyuncu tarafından çok sevilecektir.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir