Geleneksel video oyunlarının yavaş yavaş çevrim içi servislere dönüştüğü şu dönemlerde, her sene düzenli olarak çıkan FIFA gibi spor oyunları da bu yeni gelenekten faydalanmaya başladı. EA ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre, FIFA 18 oyununa 29 Mayıs 2018 tarihinde bir güncelleme gelecek. Bu güncelleme ile oyuna FIFA Dünya Kupası 2018 içerikleri eklenecek. Bu güncelleme ile oyuna takımlar, turnuvalar ve çok daha fazlası oyunculara sunulacak.

FIFA 18

FIFA 18, FIFA Dünya Kupası 2018 ile şenleniyor

Bahsetmiş olduğumuz bu güncelleme ile oyuncular, özel bir şekilde oluşturulmuş FIFA Dünya Kupası 2018 turnuvasını oynayabilecek. Fakat oynanabilecek tek turnuva o olmayacak. Çünkü oyuncular, bu turnuvayı özelleştirebilecek ve istedikleri takımları da ekleyebilecek. Bu turnuvalardaki her şey, stadyumlardan toplara kadar, FIFA Dünya Kupası 2018 lisansı altında olacak. Yani orijinal ögeler göreceğiz.

Tabii ki bu güncelleme ile oyunun Ultimate Team modu da şenlenecek. Öncelikle bu moda yeni ikonlar gelecek, yeni bir oyuncu kimyası sistemi, yeni reytingli futbolcular ve çok daha fazlası gelecek. FIFA World Cup Ultimate Team, içerisinde Single Player Draft, Online Draft, Squad Building Challenges, Single Player ve Online Tournament ögelerini/modlarını bulunduracak.

Son olarak, bu güncelleme ile FIFA 18 içerisine, Rusya’dan yeni 12 adet stadyumun geleceğini de sizlere belirtelim. Bakalım oyuncular, bu güncelleme ile birlikte FIFA Dünya Kupası 2018 havasına iyice girebilecek mi? FIFA 19 oyununun duyurulmasına sadece birkaç ay kala bu güncelleme, oyunun oyuncu sayısını ciddi anlamda arttırabilecek mi? Güncellemeyi merakla bekliyor olacağız efendim. Umuyoruz ki bu tip, her sene çıkan spor oyunlarında daha fazla bu tip içerik güncellemeleri görürüz.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster