Sizlere bugün EA ile alakalı iki farklı içerik sunduk. Bu iki içerik de, ekibin yayımladığı mali raporlar ile alakalı idi. Şimdi yayımladığımız içeriğin de, diğer içeriklerden bir fark yok aslında. Çünkü bahsetmiş olduğumuz şirket, yayımladığı yeni raporlarda, E3 2018 sırasında yeni bir mobil oyunu duyuracağını açıkladı.

EA

Yapılan açıklamalara göre, 2019 mali yılı içerisinde ki bu mali yıl 31 Mart 2019 tarihinde bitecek, EA ekibi mobil platformlar için iki video oyunu piyasaya sürecek. Bu oyunlardan bir tanesinin adı Star Wars Rise to Power olacak. Diğer mobil oyunun adı ise bilinmiyor ama ekibin açıklamalarına göre bu mobil oyun, EA Play 2018 sırasında gösterilecek. Yapılan açıklamaların devamına göre ise, piyasaya sürülecek olan bu iki yeni mobil oyun, şu an EA tarafından piyasaya sürülmüş olan hiçbir mobil oyuna benzemeyecek. Yani bu oyunlar tamamen benzersiz olacak. En azından şirket bu şekilde diyor.

EA, yeni Battlefield oyunu hakkında da konuştu

Yayımlanan mali raporlarda bahsettiğimiz şirket, bu sene çıkacak olan yeni Battlefield oyunu hakkında da açıklamalar yaptı. Yapılan açıklamalara göre bu sene çıkacak olan Battlefield oyunu içerisinde bir senaryo modu olacak. Çoklu oyuncu modu zaten garanti. Peki, ekip neden böyle bir açıklama yapmış olabilir? Hemen söyleyelim!

Hatırlayacağınız üzere ortada bazı söylentiler vardı ve bu söylentilere göre Call of Duty: Black Ops IIII içerisinde senaryo modu olmayacaktı çünkü ekip, senaryo modu yerine bir Battle Royale modu ekleyecekti. Durum böyle olunca, herkes EA ekibinin de benzer bir adım atacağını düşündü. Çünkü söylentilere göre yeni Battlefield oyununda da Battle Royale modu olacaktı. İşte şirket de fısıldamalara bir son vermek adına bu açıklamayı yaptı. Şimdi ise oyunda senaryo modunun ve çoklu oyuncu modunun olacağını biliyoruz. Acaba Battle Royale modu da olacak mı?

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster