E3 2018 yaklaştıkça, konferansın içerikleri de yavaş yavaş netleşiyor. Etkinlik programları, ana sunum tarihleri belli oldukça sizlerle paylaşıyoruz. Bu içeriğimizde de hakkında pek çok söylenti dolaşan Call of Duty: Black Ops IIII için gerçekleştirilmesi planlanan bir etkinlikten bahsedeceğiz. E3 kuruluşunun resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım doğrultusunda, bir Call of Duty: Black Ops 4 etkinliğinin E3 Coliseum 2018 programı kapsamında gerçekleşeceği bilgisine ulaşıyoruz. Etkinliğin odağında ise artık klasikleşen oyun modu; Zombies var. Ayrıca bu etkinliğin ünlü gazeteci Geoff Kiegley tarafından sunulacağını da ekleyelim.

Call of Duty: Black Ops 4 Zombies modunun derinlikleri E3 2018 Coliseum etkinliklerinde

Call of Duty: Black Ops 4 oyununun zombi modu detaylandırılıyor

E3 ekibinin resmi Twitter hesabından paylaşılan bilgilere göre, oyunun geliştiricisi Treyarch ekibi üyeleri, E3 Coliseum 2018 etkinliğine konuk olacaklar. Ünlü gazeteci Geoff Kiegley tarafından sunumunun gerçekleştirileceği etkinliğin ana konusu ise oyunun Zombies modu ve bu modun tarihsel gelişimi olacak. Call of Duty: Black Ops IIII – Zombies modunun detaylarına ulaşılacak sunum sırasında, modun nereden çıktığı, nasıl yapılmaya başlandığı, kim tarafından ortaya atıldığı gibi detaylara yer verilmesi bekleniyor. Böylelikle hem geçmişiz izleri üzerine gidilirken, hem de serinin bu seneki oyunundaki Zombies modunun teması hakkında bilgi sahibi olunacak.

Hakkında çeşitli söylentilerin bulunduğu Call of Duty: Black Ops 4 oyunuyla ilgili bir detayı bu sayede öğrenirken, oyunun geneliyle ilgili bilgilere ulaşmamıza da az bir süre kaldığını belirtelim. Oyunun duyurusuyla birlikte, oyunun çıkış tarihi ve tanıtım videosunun gösterileceği tarih açıklanmıştı. Tanıtım tarihi olarak da 17 Mayıs 2018 işaret edilmişti. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek olan oyunun, 12 Ekim 2018 tarihinde oyuncularla buluşacağını da hatırlatalım. E3 resmi sayfasından yayımlanan Twitter paylaşımını, haberimizin en alt kısmında görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Emrah Subaşı

Yazar

Bir roman yazarı ve iki çocuk babası. Hayattaki en büyük hobilerinden bir tanesi video oyunları ve onlarla ilgili çalışmayı çok seviyor.

Tüm yazıları göster