Destiny 2 için Season of Dawn duyuruldu

Bir efsaneyi kurtarmaya hazır olun.

Destiny 2 oyunu için yeni bir sezon, sonunda duyuruldu. Bungie tarafından yapılan açıklamalara göre video oyununun yeni sezonunun adı Season of Dawn olacak ve kendisi 10 Aralık 2019 tarihinde başlayacak. Bu sezon ile oyuncuların çok uzun zamandır beklediği bir şey de gerçekleşecek ve oyuncular, geçmişte mezarını ziyaret ettiği bir efsaneyi kurtarmak için oldukça önemli bir görevin başına geçecek. Bu efsanenin kim olduğunu hemen yukarıdaki tanıtım videosundan da görebilirsiniz.

Destiny 2

Destiny 2 için Season of Dawn, Mart 2020’ye kadar sürecek

Biraz önce de dediğimiz gibi bu heyecan verici sezon 10 Aralık 2019 tarihinde başlayacak. Bungie ekibinin söylediğine göre aynı sezon, 9 Mart 2020 tarihinde sonlanacak. Bu tarih aralığında Osiris, bizi Merkür’e geri çağırıyor olacak; bir Cabal Psion Flayers koalisyonu, zaman geçitlerini kullanarak, oyunun ana hikayesinde karşılaşmış olduğumuz The Red War dönemini değiştirip, galip gelenlerin kendileri olduğunu göstermek istiyor. Bunu durdurmak ise Gardiyanların görevi gibi görünüyor.

Bu sezonda oyuncuların yapabileceği farklı şeyler olacak. Mesela, öncelikle oyuncular bir efsaneyi kurtaracak. Ardından da Osiris’e ait olan bir sistem tamir edilecek. The Sundial sisteminin tamir edilmesi ardından da o sistem, bir aktivite olarak oyuncuların karşısına çıkacak. 6 kişilik bir aktiivte olan The Sundial, sezonun getirdiği birbirinden güzel silahları, zırhları ve diğer ögeleri oyunculara sunacak. Tabii ki The Sundial aktivitesi haricinde de oyuncular yeni sezonluk ögeler kazanabilecek.

Destiny 2 oyunundaki yeni sezonluk güçlendirilebilir öge ise The Lantern of Osiris olacak. Season Pass da The Lantern of Osiris gibi güncellenecek ve oyunculara birbirinden yeni hediyeler sunulacak. Bu sezonun Season Pass ögesinde de yine egzotik seviyede silahlar, kozmetik ögeler ve çok daha fazlasının sahibi olabileceksiniz. Season Pass, yine hem ücretli, hem de ücretsiz olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Bu sırada, The Sundial etkinliği de sadece Season Pass sahiplerine sunulacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x