Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Destiny 2: The Collection, PC ve konsollar için gelecek olabilir

Bungie ise tam tersini söylüyor.

Sadece Google Stadia için çıkışını gerçekleştirmiş olan Destiny 2: The Collection, oldukça güzel bir paket; bu paketin içerisinde, Destiny 2 oyununa ait bugüne kadar piyasaya sürülmüş olan her şey bulunuyor. Ana oyun, bu oyuna çıkmış olan tüm ek paketler ve o ek paketlerin üzerine gelmiş olan tüm genişletme paketlerini, bu özel sürüm ile tek seferde satın alabiliyorsunuz. İşte bu önemli sürüm, şimdi PC ve konsollar için göründü.

Destiny 2: The Collection

Destiny 2: The Collection, Google Stadia platformuna özel olmayacak

Tüm bu cümleleri rahatlıkla kurabiliyoruz; bahsetmiş olduğumuz bu paket, PEGI tarafından PC, PlayStation 4 ve Xbox One için derecelendirildi. Bu da demek oluyor ki paketin bu platformlar için olan çıkışına hazırlanıyor. Bu tip bir paketin veya herhangi bir video oyununun satılabilmesi için derecelendirilmesi gerekiyor ve PEGI tarafından da bir derecelendirilme yapıldığına göre Bungie, bu paketi diğer oyunculara da sunmaya hazırlanıyor demektir.

Eğer bilmiyorsanız, hemen söylemek istiyoruz: Destiny 2: The Collection paketini satın alarak; Curse of Osiris, Warmind, Forsaken, Forsaken Annual Pass ve Shadowkeep Annual Pass ögelerinin sahibi olabiliyorsunuz. Tüm bunlarla birlikte, temel oyun da tabii ki paketin içerisinde yer alıyor. Bu ögeler sayesinde, en azından bir sonraki büyük genişletme paketine kadar oyun için çıkacak olan tüm içerikleri deneyebilme imkanına sahip oluyorsunuz.

Bu noktada, Bungie ekibinden bir haberin geldiğini de belirtmek isteriz. Bu ekip, PC Gamer tarafına bir açıklama yaptı ve bu açıklamada da bahsi geçen paketin; şimdilik Google Stadia haricindeki herhangi bir platforma gelmeyeceğini belirtti. Eğer durum gerçekten böyleyse, paketler neden PEGI tarafından değerlendirildi, bilemiyoruz ama bu bilgi, Bungie ekibinin bir sürprizini bozmuş olabilir diye düşünüyoruz efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x