Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Call of Duty: Modern Warfare oyununun açık beta süreci duyuruldu

Call of Duty: Modern Warfare oyununu ücretsiz bir şekilde deneyebileceksiniz.

Call of Duty: Modern Warfare oyununun çoklu oyunculu modu 1 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirilen bir etkinlik ile gösterildi. Bu etkinlik sırasında oyun hakkında oldukça önemli bilgiler de verildi. Bu bilgilerden bir tanesi ise oyun için gerçekleştirilecek olan bir açık beta süreci ile ilgili idi. Açıklamalara göre oyuncular, bu video oyununu ücretsiz bir şekilde, birkaç ay sonra deneyimleyebilecek!

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare, kendisini denettirecek

Oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre bahsetmiş olduğumuz açık beta süreci, öncelikle PlayStation 4 konsoluna sahip olan oyunculara sunulacak. Toplamda 2 farklı haftada gerçekleştirilecek olan bu açık beta, 12 Eylül 2019 tarihinde oyuna ön sipariş vermiş olan oyunculara açılacak. 14 Eylül 2019 tarihinde ise PlayStation 4 konsoluna sahip olan herkes bu açık beta sürümünü deneyebilecek.

PlayStation 4 için açık betanın biteceği tarih ise 16 Eylül 2019 olacak. Yani, eğer Call of Duty: Modern Warfare oyununa ön sipariş verebilirseniz, 12 Eylül 2019 ile 16 Eylül 2019 tarihleri arasında bu video oyununu oynayabileceksiniz. Ön sipariş vermeyen oyuncular ise 14 Eylül 2019 ile 16 Eylül 2019 tarihinde bu video oyununu ücretsiz bir şekilde deneyebilecek.

Açık beta süreci için ikinci hafta ise 19 Eylül 2019 tarihinde başlayacak. Eğer bu video oyununa PlayStation 4, Xbox One veya PC üzerinden ön sipariş verdiyseniz, açık beta sürecine bu tarihten itibaren girebileceksiniz. Oyuna ön sipariş vermeyenler ise açık betaya 21 Eylül 2019 tarihinde başlayabilecek. Bu haftanın açık betası ise 23 Eylül 2019 tarihinde bitecek.

Açıklamalara bakacak olursak, bahsetmiş olduğumuz bu video oyununun açık beta süreci PC üzerinden, Battle.net aracılığı ile gerçekleştirilecek. Yani, eğer henüz Battle.net istemcisini indirmediyseniz, indirmenizi öneriyoruz. Belli ki bu video oyununu, en azından beta sürecini Steam üzerinde göremeyeceğiz. Bu arada, oyunun 12 Ekim 2019 tarihinde çıkacağını da hatırlatmak isteriz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x