Call of Duty: Modern Warfare, Killstreak ödülü olarak tank bile verecek

Ayrıca Call of Duty: Modern Warfare oyununda yer alacak olan saatler hakkında ilginç bir detay açıklandı.

Call of Duty: Modern Warfare oyununun çoklu oyunculu modu sadece birkaç gün sonra tanıtılacak. Bu tanıtımdan önce ise geliştirici ekip, oyunları hakkında düzenli olarak bilgiler vermeye devam ediyor. Bugün elimize geçen bir bilgiye göre ise bahsi geçen video oyununda Killstreak sisteminin yer alacak olması. Geliştirici ekip, Killstreak sisteminde yer alacak olan birkaç ödülü açıkladı bile.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare oyununda tank mı kullanacağız?

Bahsetmiş olduğumuz bu video oyununun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre oyundaki ilk üç adet Killstreak hediyesi; White Phosphorus, Infantry Assault Vehicle ve Juggernaut olacak. Oyuncular, bu Killstreak ögelerini oyuna girmeden önce kolaylıkla değiştirebilecek. Yani, Killstreak sisteminde bu noktada göze çok çarpan herhangi bir değişiklik yapılmamış olacak.

Yapılan açıklamaların devamına göre Juggernaut isimli Killstreak sayesinde Juggernaut kıyafetini giyebileceğiz. Bu kıyafet sayesinde çok daha fazla zırha sahip olabileceğiz, düşmanların bize zarar vermesi oldukça zor olacak. Juggernaut haricinde oyunda bir de White Phosphorus olacak. Bir uçak olan White Phosphorus, çağırdığınız taktirde etrafa sis bombaları atacak. Yalnız bu bombalar, yanıcı olacak.

Call of Duty: Modern Warfare için duyurulmuş olan son Killstreak ise Infantry Assault Vehicle olacak. Bir tank olan Infantry Assault Vehicle, kendisini çağırdığınız taktirde ne yapacak, hiç bilemiyoruz. Açıklamalara göre bu tankın içerisine 2 veya 3 kişi girebiliyor ama bu kişiler bot mu olacak, yoksa gerçek oyuncular bu tankı kontrol edebilecek mi, şu an ne yazık ki bilemiyoruz.

Tüm bunların haricinde, bu oyun hakkında sizlere küçük bir detay daha vermek istiyoruz. Oyuna dair yayımlanmış olan önceki videolarda, karakterlerimizin saat giyebildiği görünüyordu. İşte Twitter üzerinde geçen bir muhabbet ardından bu saatlerin, oyun içi zamanı değil de gerçek zamanı gösterdiği açıklandı. Yani, bu saatler konsolumuzun veya bilgisayarımızın saatini okuyacak ve sizlere o saati gösterecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir