Call of Duty: Modern Warfare oyununun çoklu oyunculu modundan bir giriş videosu yayımlandı

Çok yakında gösterilecek olan çoklu oyunculu modun başlangıcı, kısa bir video ile gösterildi.

Duyurusunun gerçekleşmesine rağmen henüz Call of Duty: Modern Warfare oyununa dair detaylı bilgilere erişmiş değiliz. Bu yapımda bir senaryo modunun bulunacağı bilgisi verilmişti. Ayrıca, çok oyunculu modlardan bir tanesine dair oynanış görüntülerini internet sitemiz üzerinden sizlere ulaştırmıştık. Bu FPS serisinin yıl boyunca en çok oynanan oyun modunu hakkında geniş bilgilerin verileceği tarih yaklaşırken, küçük bir de ipucuyla karşılaştığımızı söyleyerek, yazımıza devam edelim.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare oyununun müsabakaları, havalı inişlerle başlayacak

Yayımlanan videonun öyle çok uzun bir oynanış görüntüsü sunmadığının altını çizelim. Bir nevi duyuru niteliği taşıyan sosyal medya paylaşımında, oyundan çoklu oyunculu müsabakalara girişin nasıl gerçekleşeceği gösteriliyor. Helikopterle mücadele alanına gidişin ve takımın inişinin gösterildiği videoda, geri sayımın gösterilmesiyle görüntüler sona eriyor. Görüntü kalitesi iyi olmamasına rağmen yenilenen grafiklerin oyuna farklı bir hava katmış olduğu, bu kısa videodan anlaşılıyor.

Kısa da olsa Call of Duty: Modern Warfare oyunundan bir sahne görmenin heyecan verdiğini söyleyebiliriz. Daha fazlası için de çok uzun süre beklemeyeceğimizi hatırlatalım. Activision tarafından yapılan açıklamayla, bu yapımın çok oyunculu modunun tanıtımının 1 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirileceği açıklanmıştı. Bu tarihte, verilen tadımlık görüntüden çok daha fazlası gösterilecektir.

Bu yapımın, 25 Ekim 2019 tarihinde; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştireceğini hatırlatalım. Yine belirttiğimiz üzere 1 Ağustos 2019 tarihinde de detaylı olarak oyunun çok oyunculu evreninde nelerle karşılaşacağımızı görmüş olacağız. Hemen alt kısımdaki Twitter paylaşımından, haberimize konu olan bu giriş videosunu seyredebilirsiniz. Bu yapımla ilgili yeni gelişmeler geldikçe ve programlar düzenlendikçe sizlerle yenilikleri paylaşıyor olacağız.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir