Call of Duty: Modern Warfare oyununun çoklu oyunculu modu gösterildi

Call of Duty: Modern Warfare, yenilenmiş oyun motoru ile çoklu oyuncu modunu da değiştirmeyi planlıyor.

Call of Duty: Modern Warfare oyununun çoklu oyunculu modu, 1 Ağustos 2019 tarihinde gösterilecekti. Bu gösterim, geçen akşam gerçekleştirildi ve bizce oldukça sıkıcı olan bir canlı yayın ile bu video oyununun çoklu oyunculu modunu görmüş olduk. Eğer dilerseniz, bu mod için yayımlanmış olan tanıtım videosuna hemen yukarıdan sizler de göz atabilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare, gümbür gümbür geliyor

Bu haberimizde ne yazık ki sizlere daha fazla bilgi veremiyoruz ama gün içerisinde oyun hakkında elimize geçen bilgileri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Ayrıca, oyunun geliştirici ekibinin söylediğine göre birkaç hafta boyunca, muhtemelen Gamescom 2019 dönemine kadar, bu video oyunu hakkında yeni bilgiler almaya devam edeceğiz. Ekip, her hafta birkaç farklı bilgi yayımlamayı planlıyor.

2 Ağustos 2019 tarihinden itibaren Call of Duty: Modern Warfare oyunundan; Heads-Up Display, Operator, Loadout, Game Mode, Map, Killstreak ve Field Upgrade sistemleri hakkında bilgi sahibi olabileceğiz. Eğer bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, internet sitemizi takip etmeye devam etmenizi öneriyoruz efendim.

Yürekleri ağızlara getiren, küresel güç dengesinde belirleyici olacak bir efsanede oyuncular; ölümcül Birinci Kademe ajanlarının rolüne bürünürken risk hiç bu kadar büyük olmamıştı. Her şeyi başlatan stüdyo olan Infinity Ward tarafından geliştirilerek tepeden tırnağa unutulmaz Modern Warfare serisinin destansı bir tasvirini sunuyor.

İçgüdüsel ve dramatik tek oyuncu hikaye seferinde bu video oyunu; sadece bu serinin başarabileceği şekilde sınırları zorluyor ve kuralları yıkıyor. Klasik Çok Oyuncu moduyla muhteşem çevrim içi oyun alanını tecrübe et; ya da diğerleriyle birlik olarak tüm beceri seviyelerine açık bir dizi elit operasyonda ortaklaşa oyna.

PlayStation Store
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir