Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Call of Duty: Modern Warfare, çoklu oyuncu modunda 100 kişiye kadar destek verecek

2v2, 6v6, 10v10, 20v20 ve 50v50 gibi oyun modları, Call of Duty: Modern Warfare oyununda yer alacak.

Call of Duty: Modern Warfare oyununun çoklu oyunculu modları, geçen gün resmi olarak tanıtıldı. Bu tanıtım sırasında oyuna ait 2v2, 6v6, 10v10 ve 20v20 şeklinde oluşturulan oyun modları gösterildi. Yalnız, bu tanıtım sırasında öğrenmiş olduk ki aslında oyunda 50v50 şeklinde bir oyun modu daha olacak. Dilerseniz, konunun detaylarına da haberimizin devamından bir göz atalım.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare, dev gibi savaşlara ev sahipliği yapacak

Activision ve oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre oyunculara birçok farklı oyun modu sunulacak. Bu oyun modları, farklı oyuncu sayılarını destekleyecek. Mesela; 2v2 Gunfight, 6v6 Cyber Attack, 10v10 Headquarters, 20v20 Domination ve 50v50 Ground War modları oyunculara sunulacak.

Tüm bunların haricinde, almış olduğumuz bazı bilgilere göre bu video oyununda Metallica grubundan bolca şarkı bulunacak ve bu şarkılar, oyunun her modunda bulunabilecek. Ayrıca, söylentilere göre bu oyunun 100 kişiyi destekliyor olmasına rağmen bir Battle Royale modu yer almayabilir.

Oyunun çoklu oyuncu modunu tanıtan canlı yayında, en azından çoklu oyuncu modunda çok ağır şiddetin olmayacağını da gördük. Yani, Call of Duty: World at War oyununda olduğu gibi kopan eller, kollar, bacaklar veya kafalar görebilmek mümkün olmayacak. Oyunda yine de kan olacak.

Tanıtım yayından öğrendiğimiz bilgilere göre bu oyun ile serinin en popüler Killstreak ögesi olan Nuke geri gelecek ve oyuncuların, silahlarını yere yerleştirebilmesi gibi yeni oynanış mekanikleri, oyuncularla tanıştırılacak. Ayrıca, Gunsmith de oldukça detaylı bir yapıya sahip olacak.

Açıklamalara göre Gunsmith, her silahta toplamda 9 farklı parçanın değişebilmesine imkan sunacak ve oyuncuların içinden seçebileceği 60 farklı parça olacak. Tabii bu parçalar, silahtan silaha değişim görebilecek. Oyuncular, bu Gunsmith sistemi ile silahı tamamen değiştirebilecek.

Kurucu

2
Yorumlar

avatar
1 Yorum Konuları
1 Konu Cevapları
1 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Yusif Bayramli
Üye
Yusif Bayramli

İlk defa bir Call of Duty oyunu için heycanlandım umarım beklentileri karşılar