Geçtiğimiz gün resmi olarak detaylandırılan Call of Duty: Black Ops IIII, ne yazık ki çok az oynanış görüntüleri ile karşımıza çıkmıştı. Bugün ise birçok YouTube içerik üreticisi, oyunun saf oynanış görüntülerini yayımlamaya başladı. Öncelikle söylemek gerekir ki, bu oynanış görüntüleri direkt olarak Call of Duty: Black Ops 4 oyununun çoklu oyuncu modundan geliyor. Yani, zombi modu ve Blackout modundan görüntüler bulunmuyor. Eğer dilerseniz bu görüntülerden birkaçını, haberimizin devamından izleyebilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops 4

Siz, isterseniz bu videoları izleyin. Biz de o sırada videoda dikkatimizi çeken birkaç ögeden bahsedelim. Videodan anladığımız kadarıyla artık oyuncuların daha fazla canı var ve bu yüzden TTK (Time to kill) oranı oldukça yüksek. TTK değeri zaten genel olarak Call of Duty: Black Ops serisinde yüksekti ama birçok içerik üreticine göre Call of Duty: Black Ops IIII içerisindeki TTK, serinin en yüksek TTK değerini taşıyor.

TTK haricinde, oyunun yine hızlı bir oynanışa sahip olduğunu görebiliyoruz. Çoklu oyuncu modundaki hareketler, oyuncuların hızlı hareket etmesi gibi birçok farklı öge, direkt olarak Call of Duty: Black Ops III oyununu hatırlatıyor bizlere ki bizler, o oyunun çoklu oyuncu modunu oldukça sevmiştik. Bunun haricinde, videolarda oldukça ilginç bir öge de bulunuyor. Anladığımız kadarıyla artık puanlar, karakterlere değil, direkt olarak takıma gidiyor ve öldürme ile değil, oyunculara verdiğiniz hasar ile puan alıyorsunuz.

Call of Duty: Black Ops 4, koleksiyoncu sürümleri ile de karşımıza çıktı

Tüm bu videoların yanında oyunun özel sürümleri de sızdırıldı. Bu sızdırılmalarda en çok dikkat çeken şey ise, oyunun koleksiyoncu sürümünde herhangi bir ek paket veya Season Pass bilgisinin yer almaması idi. Şimdilik bu konuda net bir şey söylemek güç ama Activision Blizzard, Call of Duty serisinde ek paket mevzusundan vazgeçmiş ve çevrim içi servis tipine dönmeye hazırlanıyor olabilir. Bahsettiğimiz koleksiyoncu sürümünün görselini, hemen aşağıdan sizler de görebilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops 4

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster