Geçtiğimiz gün resmi tanıtımı yapılan Call of Duty: Black Ops IIII, bu tanıtım ardından ön siparişe de açıldı. Tabii oyunun bu ön siparişi, tüm dünya ile bizim ülkemizde de açıldı. Ön sipariş açılınca da, oyunun satış fiyatını görmüş olduk. Lafı çok uzatmadan söyleyeyim, oyun şu an PlayStation Store ve Microsoft Store üzerinde 230 TL fiyat etiketi ile ön siparişe açık durumda. Ayrıca Call of Duty: Black Ops 4 isimli bu oyunun tek bir sürümü görünüyor, henüz koleksiyoncu sürümleri ile veya dijital delüks sürümleri ile karşılaşmış değiliz.

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 için bir de sinematik video geldi

PlayStation Store üzerinden aldığımız verilere göre Call of Duty: Black Ops IIII oyununa ön sipariş veren kullanıcılar, birçok farklı hediyenin sahibi olabiliyor. Aslında bu hediyeler de Call of Duty oyuncularının alışık olduğu hediyeler. Mesela, 1.100 Call of Duty Puanı, Digital Edition Bonus Ögeleri, Özel Beta Erişimi ve Reveal Teması, oyunculara hediye olarak veriliyor. Tabii bunların hepsi, ön sipariş hediyesi değil.

Eğer oyuna ön sipariş verirseniz Özel Beta Erişimi ve Reveal Teması sizin oluyor. 1.100 Call of Duty Puanı ve Digital Edition Bonus Ögeleri ise oyunu satın alan her oyuncuya veriliyor. Eğer tüm bu hediyeler, size oyunu sattırmadıysa, hemen aşağıdan izleyebileceğiniz yeni yayımlanan sinematik videoya da göz atabilirsiniz. Bu videonun adı Power in Numbers ve bir an videonun, “The numbers Mason, what do they mean?” şeklinde başlayacağını düşünmüştük ama yanıldık.