Marvel Studios tarafından piyasaya 4K olarak sürülen Black Panther, Xbox ve Microsoft ekipleri sayesinde Xbox One X konsoluna da geldi. Tabii biraz farklı şekilde. Bu şekil, direkt olarak bir konsol tasarımı. Resmi Xbox sitesinden yayımlanan yeni bir içeriğe göre Black Panther temalı bir Xbox One X konsolu çekilişe sunulacak. Bu konsol, Microsoft ve Marvel Studios ekiplerinin iş birliği sonucunda üretilmiş olacak.

Xbox One X

Bu Xbox One X çekilişine ne yazık ki herkes katılamayacak

Yapılan açıklamalara göre bu konsoldan sadece 5 adet verilecek çekilişle. Bu durumun üzerine de ekstradan konsol satılmayacak. Tabii bu çekilişe sadece Birleşik Devletler sınırları içerisindeki insanlar katılabilecek. Çekilişi kazanan Birleşik Devletler vatandaşlarına ise konsolla birlikte bahsi geçen film de ücretsiz olarak verilecek. Böylece insanlar Black Panther temalı Xbox One X konsollarında Black Panther filmini 4K olarak izleyebilecek.

Bahsetmiş olduğumuz çekiliş, Black Panther Xbox X Sweeps isimli bir internet sitesinde gerçekleştirilecek. Bahsetmiş olduğumuz bu film, çıkışını kutulu olarak 15 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecek ama çekiliş, 29 Mayıs 2018 tarihinde sonlanacak. Eğer filmi dijital olarak izlemek istiyorsanız da zaten izleyebilirsiniz. Film çıkışını gerçekleştirdi. Eğer sizler de Birleşik Devletler sınırları içerisinde yaşıyorsanız veya belirtilen vatandaşlığa sahipseniz, çekilişe katılabilirsiniz ve belki çekilişi kazanabilirsiniz bile.

Açıkçası, bizler bu çekilişi oldukça sevdik ama bu çekilişin sadece Birleşik Devletler sınırları içerisinde kalmasına biraz rahatsız olduk. Microsoft Türkiye daha ülkemizde yeni yeni aktif oluyor ama umuyoruz ki gelecekte ekip, bu tip çekilişlere imza atar ülkemizde.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster